Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha 26...

Szerintetek az baj ha 26 évesen még életemben semmiféle alkoholt nem ittam? Ha bárhova elmegyünk általában én vagyok a sofőr.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 22:01
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a legjobb haver :D
2020. júl. 3. 23:21
 12/42 A kérdező kommentje:
Valaki játszik még rajtam kívül fuvarozósat?
2020. júl. 3. 23:41
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát van aki attól tud csak feloldódni, vagy rákényszerítik az ivást stb. Nem kell minden alkohol ellenzönek beszólnia, ha valaki alkoholt iszik nem lesz a sàtán szolgája. Magyar vagy, 26 éves és nem ittál még? Mint tü a szénakazalban. Ha te vagy a soför ne is igyál!
2020. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szólt be, aki ellenzi az alkoholt, ne képzeljünk ide ilyet.

És az anti-alkoholizmusnak is vannak szintjei, nem mindenki szól be egy-két sörre, csak a már jóval többre és arra, ha az anti-alkesz torkán akarják lenyomni.

2020. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
42%

Nem baj, de ha tényleg szó szerint igaz, akkor azért furcsa. Egyszerűen ellentmond az emberi természet kíváncsiságának.

Itt megjegyzem, hogy megkóstolni egy alkoholos italt nem egyenlő azzal, hogy a kérdező rögtön igya is le magát a sárga földig, de még azzal sem, hogy igyon meg egy egész doboz sört.

Amikor fentebb kíváncsiságot említettem, még csak nem is arra gondoltam, hogy kipróbálni, milyen lerészegedni, de azért az alkoholos italok elég széles választéka áll rendelkezésre a boltokban, talán még több is, mint alkoholmentes italból. Nekem furcsa lenne, ha nem kóstolnék meg valamit, amit szinte mindenki nagy rendszerességgel iszik vagy eszik. Ez olyan lenne számomra, mintha még soha nem ettem volna kebabot, pedig az egyetemre menet 10 kebabos mellett is elmegyek mindössze 2 km alatt, minden nap.

Egyszóval azzal semmi probléma nincs, ha nem alkoholizálsz, de ha mindenféle előzmény vagy ok nélkül még soha nem kóstoltál meg egy sor(nem tömény) alkoholos italt, az azért furcsa.

2020. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem ellenzem az alkoholizálást, és semmi problémám nincs is vele, de egyszerüen nekem nem hiányzik az életemből. Eddig is megvoltam nélküle ezután is megleszek. A mostani társaságomban sem zavar senkit ha nem iszok, de attól még ugyanúgy feloldódok. Egyébként pár éve egy kivizsgálásomon, kiderült hogy allergiás vagyok a borra. Hogy mennnyire azt nem tudom, de nem is akarom:)
2020. júl. 4. 10:09
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell engedni se másoknak, ha valamit nem akarsz.

Én megkóstoltam az alkoholt, nem tetszett, valamint nekem nem kell az, hogy "felszabaduljak", meg illuminált legyek a döntéshozásaimban, mert akárki akármit mond, az nem te vagy, ahogy viselkedsz, azt valami, pontosabban a szesz csináltatja veled, mert ugye tudatmódosító ugyanúgy az is, akárhogy nézzük.

Nem itélem el, aki iszik egy-kettőt félévente vagy havonta, de azt igen aki túltolja, viszont az ő élete, de én meg azzal nem kommunikálok, jól megleszünk egymás nélkül.

A cigit meg végkép egyszer se próbáltam, nem kell hogy belefulladjak és nem hinném, hogy az fura, hogy nem próbálunk ki mindent.

Ilyen erővel mindenki utánozza Alfonzkát is, hogy kipróbálja a drogot vagy azt is kipróbáljuk milyen a dögöt a hajókon lapátolni? :D

Nem volt bántó a komment, de maga az fura, hogy valaki azt mondja mindent ki kell próbálni.

Nem, nem kell ami elvből vetekszik az emberrel.

Tudja, hallotta milyen, látja is ráadásul, mert jár bulizni a haverokkal, az alapján mrg igen csak tudja definiálni, hogy mit szeretne.

Szerintem.

2020. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
13%

#17

Egy kicsit túl gondoltad a kommentemet, vagy nem olvastad el rendesen. Nem mondtam, hogy akár csak egyszer is rúgjon be, a drogot meg végkép nem értem hogyan sikerült ide keverned. De hogy nem kóstolt még soha sört,bort( és még véletlenül sem töményeket írok), az pont olyan, mintha soha nem kóstolta volna meg milyen íze van a gombának, kólának, paradicsomnak, túrórúdinak stb.

Nem, nem azért fura, hogy 26 évesen nem ívott még alkoholt egyáltalán, mert nem alkoholizálni ciki, hanem mert pl a sör,bor teljesen hétköznapi élelmiszerek és életszerűtlennek hangzik, hogy még csak meg se kóstolja az ember(hacsak nincs vallási, vagy egészségügyi indoka).

2020. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Elöbb írtam, allergiás vagyok a borra azért is nem kószóltam. Nem vagyok vallásos, csak egyszerüen nem érdekel.
2020. júl. 4. 17:46
 20/42 A kérdező kommentje:
Lehet valamelyik hétvégén kipróbálom...Ki tudja? Lehet nem is rossz..
2020. júl. 4. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!