Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha 26...

Szerintetek az baj ha 26 évesen még életemben semmiféle alkoholt nem ittam? Ha bárhova elmegyünk általában én vagyok a sofőr.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 22:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.Én most a sört kedvelem.Ha ki akarod próbálni azt javaslom.Valami jobbféle sört
2020. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
A sört tuti nem:D nem bírom a szénsavat, majd valami minőségib bort, mivel csak az van itthon, mert azt szoktam sokféle kajába tenni:D
2020. júl. 4. 19:03
 23/42 A kérdező kommentje:
Este kipróbálom.
2020. júl. 4. 19:05
 24/42 anonim ***** válasza:
Az előbb még allergiás voltál a borra...
2020. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Te nem értetted a kommentem de tök mindegy, ezt hagyjuk is inkább :D

Aki érti érti, aki nem nem :D

2020. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Megnézzük mennyire vagyok allergiás.
2020. júl. 4. 20:26
 27/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha tudod, hogy allergiás vagy, nem érdemes, vagy nagyon kicsit.

Nevetni fogtok, hiába nem vicces, hanem nagyon kellemetlen, de banán allergiám alakult ki valami oknál fogva, és egy harapásnyi banántól úgy bedagadt a torkom meg a nyelvem, hogy majdnem megfulladtam.

Azóta kerülöm azokat a dolgokat is, amiben rendes banán van esetleg, nem hülye a szervezetem sajnos, megérzi, csokit is kellett kiköpnöm, amiben nem mesterséges ízesítő volt, hanem tömény banán.

Azután is fél napig minimum égett a szám.

Nagyon kicsiben, ha allergiás vagy rá.

Én egy darab banánba beletudnék halni akár, ilyen szerencsétlen vagyok.

2020. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Nem is fogok meginni egy üveggel:D Dettó ugyanez csak nekem a dinnyétől dagad be a torkom.
2020. júl. 4. 20:32
 29/42 A kérdező kommentje:
Na szóval, találtam itthon, 2 félét! Pannonhalmi Prior vagy mi, meg tricollis vörös. Melyik a jobb?
2020. júl. 4. 20:40
 30/42 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt a tricollist, hááát...borzalmas! Azóta megbolondulok úgy viszket az egész torkom, meg mindenem. Maradok a víznél meg az egyéb zéró cuccoknál..
2020. júl. 4. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!