Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktátok azt érezni, hogy...

Szoktátok azt érezni, hogy haszontalanul telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottam a barátnőmmel, azóta nem találom a helyem és semmi nem ad értelmet az életemnek, egy picit depressziós is vagyok. Viszont ha az azelőtti időszakra gondolok, ugyanúgy haszontalan dolgokkal töltöttem az időmet. Videojátékok, csetelés, vásárlás ilyesmi. Hogyan tudnék változtatni ezen hogy ne érezzem haszontalannak az életemet? Nektek mi ad értelmet a mindennapjaitoknak?

2020. júl. 4. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Menj el például dolgozni

Ad egy rendszert az életednek,elmegy 8 óra a napból meg keresel is valamennyit vele

2020. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dolgozom egyébként.
2020. júl. 4. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor menj el sportolni fussál vagy gyúrjál az is ad egy rendszerességet
2020. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Évek óta ez van sajnos.
2020. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
amióta elkezdődött a nyár. nagyon nem csinálok egésznap semmit csak megyek körben a lakásban,ezért is kezdtem el egy kicsit sportolni,hogy ne úgy feküdjek le aludni,hogy ma se csináltam semmi hasznosat.
2020. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
En is igy erzek. Nekem a gyakoei ad ertelmet a mindennapjaimnak. Viccen kivul fogalmam nincs mihez kezdjek magammal. Legalabb te fiatal vagy. Ha tudsz utazz. Talald ki mit neznel meg, vagy milyen konyveket filmeket latnal...nagy klasszikusok amolyan ezt latni kell ha ugyis depizel akkor jokat aludhatsz rajtuk:-)
2020. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, régen én is így voltam amikor panelban laktunk, főleg amikor sokáig nem találtam munkát - akkor nem volt ennyi munkahely mint most. Aztán most meg vidéken lakunk, itt haszontalannak lenni - nálunk legalábbis - lehetetlen. Örülök, ha két hetente le tudom nyírni a füvet.
2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen,amikor semmihez sincsen kedvem.
2020. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha...
2020. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Be kell íratkozni valami tanfolyamokra. Minél hosszabbakra, annál jobb. Minél többre, annál jobb. Minél kevesebb legyen a szabadidő, amit el lehet fecsérelni.
2020. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!