Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jelentőségük vagy szerepü...

Mi a jelentőségük vagy szerepük olyan személyek életének a világban, akiknek az élete szinte teljesen haszontalannak tűnik?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Az hogy talán fizeti(vagy vonják tőle)a TB-t.

Meg talán valami semmirekellő munkahely után adózik.

2017. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hogy jelentősége legyen? Ha saját maga számára fontos dologgal tölti a mindennapjait akkor engem hidegen hagy hogy hagy-e nyomot vagy sem.
2017. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy éppen ők motiválják azokat az embereket, akik szeretnének adni valamit a világnak és képesek is erre. Könnyebb úgy felismerni a helyes utat, ha vannak akik a helytelen úton járnak...

Persze ezt a szerepet most csak én adtam nekik, lehet ezt sokféleképpen gondolni. De egy biztos, nem azok a tanítóid, akik megmondják neked, hogy hogyan kell élned. Hanem azok, akik megmutatják neked, hogy mivé leszel, ha úgy élsz mint ők...

2017. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját magának, a családjának, barátainak lehet értékes.

Szerintem már az is hasznos, ha valaki jól érzi magát, elégedett. Nem kell megváltani a világot.

2017. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit veszünk teljesen haszontalannak? Ha mindenki alkotna valami jelentőset akkor hamar kifogynánk az új ötletekből. Az hasznos a társadalom számára ha valaki családot tart fent vagy az ha kitalál mondjuk egy új gyógyszert?
2017. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Nem mindenki hajt akkora hasznot hogy pótolhatatlen legyen vagy hogy egyáltalán egy tágabb körben észrevegyék. A saját kis környezetében bizonyára hasznos, vagy legalább a funkciója az. A legtöbb ember amúgy sem önmaga miatt értékes hanem a funkciója miatt amit betölt.
2017. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!