Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés FIZIKAILAG nőnek...

Milyen érzés FIZIKAILAG nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy érzi, éli meg egy nő a testét fizikailag (tehát nem az összehasonlítgatásra volnék kíváncsi, kinek jobb, nőnek-e, férfinak-e). Hanem: milyen hosszú hajjal, mellel, női nemi szervekkel stb. élni, milyen nyűgök, nyomorúságok jellemzők, amit egy férfi nem tud elképzelni, de minden más is jöhet, sminkkel, kozmetikumokkal, testmozgással, ruha viselésével (hol szűk, hol vág be, mi milyen érzés stb.) kapcsolatos dolgok. Minden segítségnek örülök.
2020. júl. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Hosszú hajban a pozitív: szerintem jól néz ki. Negatív: sokat kell fésülni ami sok idő, hajmosás+szárítás akár tarthat egy óráig is

Mellek: egy idő után megszokhatóvá vállt, hogy sok ruha azért nem jó, mert kicsi a mellbősége stb. Nagyon sok rossz része van ennek is, de csak egyet mondok: nagyon sok esetben átlátszik\átütnek a ruhán a melleid

Női nemiszerv: nyilván férfiként nem tudod elképzelni hogy,hogy "nincs" ott semmi meg hasonlóak. De én meg nem tudom elmagyarázni :D

Nem tudom, hogy hallottál-e róla, hogy sok munkahelyen hátrányos megkülönböztetés van. Azért, mert ha a nő terhes kiesik munkából. Ez szerintem nagyon szomorú. És hátrányos.:(

Egyébként, ha a férfi lemegy a boltba, sokszor melegítőgatyában, othoni szerkóban megy le (nyilván nem mindenki). Ha ezt egy nő teszi meg, akkor a társai lenézik, meg hasonlóak, hogy hogy mer így mutatkozni.

A sminkről annyit, hogy mostanában már kezd ciki lenni, ha nem sminkelsz.

2020. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem konkrétan meg fog jönni a héten és hát nem jó 😂 pattanások vannak az arcomon, feszül a mellem, és már előre tudom hogy ahová csak megyek wc közelbe kell legyek. És emellett még görcsölni is fogok borzasztóan 👍
2020. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem, hogy ez nem valami perverz fetisiszta kérdés, aki privit küld, azt letiltom, de:

- hosszú haj: ezt férfiként is ki tudod próbálni, nem kell nőnek lenni hozzá (eddig minden barátomnak hosszabb volt a haja, mint nekem)

- mell: néha leeszem magam miatta, de amúgy meg lehet szokni

- nemi szervek: nem kell igazgatni, amikor leülök, amúgy engem is érdekelne, ti hogy tudtok pl. biciklizni

- sminket nem igazán használok, kb. ötévente egyszer, amikor esküvőre vagy ilyesmire megyek (mármint vendégként, nem én házasodok ötévente)

- testmozgás: futás közben normális sportmelltartó kell, mert ugrál a mell

- ruhák: idegesítő, amikor divatba jön a csípőnadrág, mert nincs akkora fenekem, hogy megtartsa, szerencsére mindig van pár cuccom az előző divatokból

2020. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket! Hogy mire kell ez nekem, azt privátban szívesen elmondanám, de ugye akkor le leszek tiltva.

"hosszú haj: ezt férfiként is ki tudod próbálni" Köszi, és hogy? Ha nagyon akarom, holnapra megnő? :)

"amúgy engem is érdekelne, ti hogy tudtok pl. biciklizni" Hát nekem néha kényelmetlen eléggé, általában próbálom balra eligazítani. Ami igazán rossz, az a prosztata, hosszú távon nagyon tudja nyomni a nyereg, főleg ha van valami gikszer arrafelé.

"idegesítő, amikor divatba jön a csípőnadrág, mert nincs akkora fenekem, hogy megtartsa" És vajon egy hosszú lábú, kimondottan széles csípőjű lánynak milyen nehézségei lehetnek nadrágokkal?

2020. júl. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!