Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha annyira...

Mit lehet tenni, ha annyira leégtem a napon, hogy az orromon hólyagok jelentek meg? És lehet attól bajom, ha egy vizes kendőn alszom el?

Figyelt kérdés

A karom is nagyon fáj, de az arcom nagyon.

Főleg az orrom, ami elkezdett hólyagosodni. Mit tehetnék ez ellen?

Az arcom nagyon fáj, hason alszom, és arra gondoltam, hogy vizes kendőt rakok a párnámra, és úgy alszok, mert akkor nem fáj annyira.


Lehet tőle valami bajom?



2020. júl. 5. 20:30
A kérdező szavazást indított:
Lehet tőle bajod (pl.:?)
Nem, aludj vizes kendőn nyugodtan.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Panthenol sprayt vegyél a gyógyszertárban, azzal fújd be mindenhol az égést amíg meg nem gyógyul. Tehetsz vizes kendőt, ha úgy jobb neked. Innentől kezdve légyszi használj mindig naptejet, nagyon fontos.
2020. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy használtam.
2020. júl. 5. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erősebbet, nem tudom mennyire hólyagos de ha nagyon és továbbra is ennyire fáj akkor lehet megkéne mutatni egy orvosnak is, és kerüld a napot amennyire cska leher.
2020. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50+ faktorosat kell használni, óránként újra kenni és nem a tűző napon lenni órákig ha megoldható.Ha mégis muszáj akkor kalap/baseball sapka, rendes napszemüveg. Így nem lehet leégni. Ezt csak legközelebb elővigyázatosságképp írom.
2020. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!