Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Péniszem makkján ilyen apró fehér hólyagok jelentek meg egy kis kipirosodás kíséretében, nem viszket és nem is szaglik, forduljak vele szakemberhez? Vagy ha kenem Pimafucort-tal majd azzal elmúlik?

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Esetleg elkaptam volna valami betegséget? 2 napja jelentek meg és kenem a fent említett kenőccsel. Azt veszem észre mintha halványodni látszana. Van valakinek valami tapasztalata hogy ez mégis mi a fenétől lehet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, nemi betegség, fertőzés, hólyag, pirosodás

2019. ápr. 15. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok
HPV?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2019. ápr. 15. 18:32 Privát üzenet
Igen, minel elobb menj orvoshoz!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2019. ápr. 16. 07:44 Privát üzenet
Bor- es nemibeteg gondozo szakterulete, beutalo nem kell.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2019. ápr. 16. 07:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Azóta kenegettem a fent említett kenőccsel és már szinte alig látszik valami. Még egy kis halvány pirosodás. De attól függetlenül egy vizsgálat nem árthat.

# 4/7Időpont 2019. ápr. 16. 14:13 Privát üzenet
Ezek olyan gyorsan el szoknak tűnni,ahogy megjelenek .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2019. ápr. 16. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És azt nem tudod véletlenül hogy mi lehet ezeknek a kiváltó oka? Nekem ilyen kb most volt először ilyen az életemben. ( 25 éves vagyok )

# 6/7Időpont 2019. ápr. 16. 19:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

-1 ilyen

Tudok fogalmazni.. :D

# 7/7Időpont 2019. ápr. 16. 19:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az arcom kipirosodik, kissé bedagad, ha krémezem, bármivel. Miért van ez? Mit tehetek?
Pimafucort vagy Travocort?
Gombara adott kremekre van hatassal szappan vagy tusfurdo?
Miért jelentek meg rajtam piros, viszkető foltok? Ez milyen betegség?
Pimafucort kenőcs jó végbélkörüli gyulladásra?
Tinea corporis vagy Dermatitis. Fucidin H krémet biztosan használhatom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!