Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek?Mosogatás,edényelra...

Mit tegyek?Mosogatás,edényelrakás,felmosás,takarítás,mosá s ,fésülködés,öltözködés,sminkelés,tisztálkodás,olv asás,filmnézés,zene,egy kevés face kevés ismerőssel,valamint céltalan séták egy erdőben ahol nem szeretek lenni de mégis odamegyek.

Figyelt kérdés
Régen gyerekkoromban volt életvezetési naplóm leírtam miket fogok tenni hétköznap hétvégén nagyon tartalmasan találtam ki magamnak.De valahogy most nem jut eszembe semmi és a felsoroltakon kívűl nincs program az êletemben.Munkám nincs.Elfogadható H csak feküdjek az ágyba egész nap v a kanapén gubbaszak!:(
2020. júl. 6. 10:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Nektek van életvezetési naplotok?
2020. júl. 6. 10:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen
2020. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el valami ismeretlen helyre. Akár utazz el.
2020. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadj örökbe egy cicát vagy egy kutyát, madarat stb...

Keress egy állást. Sok "melyik munka illik hozzád" teszt van. Na, meg sok izgalmas munka.

2020. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Hát akkor keress munkát. Vagy tanulj valamit hogy legyen.
2020. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pont ma voltam a munkaügyiben kaptam pár állást ami tetszik majd bemegyek a nőket segítő irodába h segítsenek életrajzot küldeni
2020. júl. 6. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!