Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudom eldönteni, hogy...

Hogy tudom eldönteni, hogy borderline vagyok vagy autista?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Te sehogy. Az öndiagnózis veszélyes és általában hamis. Könnyen lehet, hogy csak hülye vagy, amit valami pszichológiai blablával akarsz megmagyarázni.
2020. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy ezen túllendüljünk, az egyiket megkaptam egy szakembertől, de nem értek vele egyet.
2020. júl. 7. 02:04
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor fordulj másik szakemberhez.
2020. júl. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Szóval nem tetszik, amit a szakember mondott? Miért, mi szeretnél lenni, mi a trendibb manapság?


Jogodban áll elvégezni a pszichológiát, vagy a pszichiátriát, hogy legalább egy kicsit képben légy a mentális betegségekről. Vagy akár addig-addig járhatsz különböző szakemberekhez, míg az áhított diagnózist meg nem kapod valamelyiküktől.

2020. júl. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Foglald le magad valamivel. Minél többet gondolkodsz azon, mi bajod van, annál többet találsz. A mai ember legnagyobb betegsége az unalom.
2020. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Menj el másik szakemberhez vagy kettőhöz, aztán ha már 2 ugyanazt állítja, akkor az vagy.
2020. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem a diagnózis érdekes, hanem hogy hogyan oldod meg azokat a problémákat, ami az allapotoddal jar.
2020. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Azért egy borderline és egy autista eléggé különböző. Mindkettőn óriási a stigma, szóval mindegy milyen diagnózist kapsz, az emberek úgyis le fognak nézni. Vagy mit akarsz tudni?
2020. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen 8-as, azt az itt adott válaszok stílusa is eléggé bizonyítja...

Amúgy azt szeretném tudni, amit a kérdésemben kérdeztem.

2020. júl. 7. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress felé egy másik szakembert, ha az is azt mondja akkor biztos az a bajod. Plusz elég sok információ van a neten erről, szánd rá az időt és kutass utána. Én se értem oly a értelemben a kérdést, hogy a kettő között elég nagy különbség van.
2020. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!