Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már több éve egy egyetemet, ott megcsináltam 5 félévet. Azt abbahagytam, mert pszichotikus tüneteim lettek. Azt mondják borderline okozta bipoláris depresszióm van. Elkezdtem tavaly, 2017. szeptemberében egy másik egyetemet, de mivel már sokkal betegebb voltam, mint a másik kezdésekor, itt az első félév végén passziváltattam. A tanárok nagyon furán néztek rám a tünetek miatt, de a pszichiáter szerint nem lett volna jó ötlet elmondani nekik, pedig szerintem jó ötlet lett volna. Azon gondolkodom, hogy az első egyetemet fejezem be. A pszichiátrián a szoc.munkás azt mondta, szerinte egy OKJ-t végezzek, a pszichológus szerint az első egyetemet fejezzem be. Sokat alszom, ingadozik a hangulatom, nem tudom mit tehetnék, pedig szedem a gyógyszert. Nehezen illeszkedek be, furcsa a viselkedésem. Nem tudom, mit kéne tennem.

2018. jan. 21. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkabb az a kerdes, hogy te mit szerernel? Sulit akarod befejezni vagy dolgoznu szeretnel vagy masra vagysz? Hallgass a szivedre, ne masokra. Maximum akkor fordulj hozzajuk ez ugyben, ha nem tudod kezelni.
2018. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!