Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha muszáj lenne választanod,...

Ha muszáj lenne választanod, hogy melyiket nem csinálhatnád 1 hónapig, melyik lenne az?

Figyelt kérdés

1.: nincs tusfürdő, szappan, nedves törlőkendő, vizesrongy, sima vízzel mosakodás, zuhanyzás. Dezodor, parfüm sem engedélyezett


2.: nincs fogkrém, fogkefe, szájvíz, fogselyem, fogpiszkáló, vízzel öblögetés


3.: nincs sampon, balzsam, hajfestés, szárazsampon, sima vízzel hajmosás, sapka, kalap, kopaszság


4.: minden ruha ugyanaz marad, beleértve az alsóneműt és zoknit is



2020. júl. 7. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#2: akkor a munkát leszámítva kell emberek közé járnod. De ha eleve nem mész ki nagyon, akkor sem lennél annyira jobb helyzetben. Saját magadat is zavarná az 1 hónapos igénytelenség.


#5: a testedet megmoshatnád, de a hajad nem. Nem olyan bonyolult ez


#7: nem véletlenül írtam, hogy nem lehetsz kopasz. Sehogy sem játszhatod ki amit választasz, n juthatsz "előnyhöz"

2020. júl. 7. 15:50
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
10# Vagyok. Félre olvastam :D Bocsi.
2020. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A hajmosást tudnám nélkülözni, ha muszáj lenne. Annyira, hogy egy rosszabb időszakomban úgy alakult, hogy ki is maradt legalább egy hónapig. Mikor utána kimostam, egészségesebb lett, mint előtte volt.
2020. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A hajmosással nem lenne gondom. Összekötöm kontyba a fejem búbján, max annyi tűnik fel, hogy kicsit jobban fénylik. :D Egyébként egy idő után a haj természetes öntisztulása megindul, nem tudom érzékeltétek-e már.

A mosogatósnak csak gratulálni tudok. Műanyag tányér, eldobható vackok. Ha már korlátok közé kerültünk, szennyezzük csak a környezetet korlátlanul... :)

2020. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mind a negyet kibirnam akarmeddig. :)
2020. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!