Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt érzem, hogy engem a...

Azt érzem, hogy engem a gyermekotthonban lebecsülnek a nevelők, és nem értékelik azt, hogy kijavítom a jegyeimet már amit tudok. Nagyon sokat vagyok ez miatt szomorú. És elkeseredett. Nem tudom mit csinálhatnék ilyenkor. Tudtok tanácsot adni ebben?

Figyelt kérdés

#lebecsülé
2019. dec. 12. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Fel a fejjel és ne foglalkozz velük! Nem nekik tanulj hanem magadnak :)
2019. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha az egyikkel (aki szimpatikus) leülnél beszélgetni? És elmondanád neki, amit itt leírtál?


Én úgy látom, a nevelők is bele vannak fásulva, és hát valljuk be, elég sok gyerek nem éri meg az energiát. Lehet, csak általánosítanak, és azért ilyenek.


Meg kell találnod azt, aki bízik benned, és látja hogy igyekszel, és segít abban, hogy vidd valamire az életben. De ehhez neked is nyitnod kell.


Lenne ilyen alkalom egy beszélgetésre?

2019. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem lehetséges, mert mindenki lebecsül, és azt mondja, hogy ez neked nem megy. Jövőre elköltözöm az otthonból, mert 18 éves leszek. Nem csak engem becsülnek le hanem egy másik fiút is aki velünk lakik. Ha el szeretném esetleg mondani a problémáimat akkor az van, hogy te már megint panaszkodsz és hogy neked mindig valami bajod van.
2019. dec. 12. 15:00
 4/7 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy én vagyok ebben az otthonban az eggyetlen értelmes lány. mert a másik kislány értelmi sérült.
2019. dec. 12. 15:01
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

Részben ez magyarázza a dolgot: a másik lánnyal kapcsolatos reflexek működnek.

Sajnos nincsen jobb tanács: A lebecsülő szövegek alatt mondd magadban: Magamnak tanulok. Többre viszem mint ők.

2019. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem a nevelőnek tanulsz,hanem magadnak!!!

Két év múlva azt se fogják tudni,hogy hogy hívnak.

2019. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy halad az életed kedves Kérdező?
márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!