Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mikor lesz minden...

Vajon mikor lesz minden ugyanolyan, mint a vírus előtt?

Figyelt kérdés
Mikor nyithatok vajon úgy meg egy hírportált, hogy nem az lesz az első amit meglátok, hogy korona vírus így meg úgy, meg jön a második hullám? Mikor mehetek úgy vásárolni, hogy ne kelljen maszkot felvenni? Vagy hogy én ne vetessek fel a vásárlókkal félve attól, hogy jön egy ellenőr és megbüntet? Nem mondom, hogy elhiszem, amit írnak, azt sem, hogy nem, mert azon az állásponton vagyok, hogy nem lehet tudni mi az igazság, de lassan ott tartok, hogy nem is érdekel. Az elsők között voltam, akik bezártak még az elején, de azt tudom, ha jön az úgynevezett második hullám, már nem fogok, amíg nem mondják.
2020. júl. 8. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Sztem nem értitek hogy ennek a vírusnak baromi sokáig nem lesz vége. Még az éveket is kevésnek találnám. Ha már lecsengett maga a vírus, akkor a vírus miatti globális gazdasági válságról fognak cikkezni minden nap. Nem tudni mikor lesz vége.
2020. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Most vagyunk a vírus előtt :\
2020. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Sokat gondolkodtam pár hete ezen, és arra jutottam, tudom merész a kijelentés: hogy többet már nem. Annyi jel van rá, hogy szerintem olyan már többet nem lesz az emberiség történetében.
2020. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is még sajnos hosszú út áll előttünk. Kicsit emiatt aggódok is. Ti nem?
2020. júl. 8. 17:08
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Sokan nem akarják belátni, hogy ez egy megrendezett kamu dolog. A Nagyhatalmak dolgoznak, megfosztják az embereket a szabadságuktól...stb.
2020. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

Néhány hónapig tartott az első hullám, valószínűleg a második is hasonló hosszúságú lesz. Az pedig, hogy lesz-e harmadik, nem lehet biztosra tudni, de valószínűsíthető, hogy igen.

Ősszel elvileg jön a vakcina, és onnantól kezdve minden átkerül egy jobb/könnyebb kerékvágásba.

2020. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Úgy száz évente van egy ilyen pandémia a bolygón, ebben semmi furcsa nincs. Pontosan ugyanolyan, mint volt, még nagyon sokáig nem lesz, már ha egyáltalán. Vakcina nem lesz idén, ez teljesen biztos. Remélem ez tanít azért az emberiségnek egy-két dolgot aról, hogy hogyan élünk, de ahogy az 5ös féléket elnézem sajnos nem sok esélyt látok rá.
2020. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Igazabol lehet, hogy fobelonenk magunkat, ha elore tudnank. Vakcina, vagy a betegseget gyogyito gyogyszer kell. Es az oltoanyag nem fog azonnal mindenkinek rendelkezesre allni, bar az is sokat segit, ha egyre tobb ember lesz vedett.

Eljott a pont, mikor abbahagytam a hirek nezeset. Csak egyszer olvasom el a focimeket. Angliaban elek, es itt kezzelfoghato brutalis valosag. Nagyon vigyazunk, teljesen elhagyatott setan kivul sehova nem megyunk.

Itt a kezdetektol azt mondtak, legjobb esetben szeptemberre, valoszonubb esetben jovo ev marcius korulre lesz oltas.

2020. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Jobb, mintha pestisjárvány (vagy ebola) tombolna, bár attól még nem szeretném elkapni.
2020. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a teória valószínűbbnek hat miként a vírus az influenzához hasonlóan velünk lesz bizonyos időszakonkén.
2020. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!