Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek minden munkahelyi...

Akinek minden munkahelyi problémára az a válasza, hogy "mondj fel", az mit gondol, máshol nem lesz ugyanolyan v nagyobb probléma?

Figyelt kérdés

Pláne Magyarországon.

Plusz én is úgy látom, hogy orvos, pedagógus, szoftverfejlesztő (de egyetemet végzett), esetleg szakmunkás, szerelő.

Ezek kellenek.

A többiek nem tudnak ugrálni!

Irodai exceles adatmásolás a teteje, ide már nehéz bejutni. Árufeltöltő, eladó, kifújt.


2019. febr. 9. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Magyarországon protekció nélkül gyakorlatilag még egy sz.r melóra sem jutsz be... Tapasztalat!
2019. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Engem árufeltöltőnek sem vettek fel sehova! Nincs ismerősöm, aki be tudna dugni ilyen helyre, ezért nem kellek még egy vacak üzletbe sem!
2019. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akarkit felvesznek arufeltoltonek, kiveve azt akin latszik az interjun, hogy link, vagy kattos vagy valami.
2019. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De miért, hát nincs munkaerőhiány? (Komolyan kérdezem, nem tudom, mert régóta egy helyen vagyok.)
2019. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van, de csak bizonyos területeken.


Pedagógus kell, orvos, szakmunkás, és szakirányú diplomás sziftverfejlesztő.


Máskülönben én és az ismerőseim nem munkaerőhiányt tapasztalnak.

2019. febr. 9. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Balázska...


Amúgy szinte minden áruház és az ország nyugati felén a legtöbb gyár munkaerőhiánnyal küzd.

2019. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Editke! És az jobb, mint például egy exceles adatmásolgatás?
2019. febr. 9. 16:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ezen az oldalon mind "Balázska", aki nem elégedett a munkaerőpiaci helyzettel?
2019. febr. 9. 17:00
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem párkapcsolatom valóban nincs, egy bonyolult ügyem van, legutóbb azt hiszem nyáron valóban volt róla kérdésem.


Amúgy csak egy környezetmérnök diplomás vagyok, aki 200 nettó alatti bérért adatokat másol és ellenőriz, mint egy biorobot napi 9 órában, szabadideje alig van és próbál kitörni.

A barátai pedig szintén adatot másolnak, vonatot takarítanak, árut töltenek. (Vagy el se tudnak helyezkedni.)

Probléma pedig mindenhol van.

2019. febr. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!