Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatott? El akart...

Mit akarhatott? El akart csalni, hogy megölhessen?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt történt (2011 őszén). Kaptam Facebook-on egy látszólag kamuprofillal regisztrált, magát lánynak kiadó személytől pár üzenetet, amely egy viszonylag rövid beszélgetést indított el. Kiderült, hogy az a valaki ismeri az érdeklődési köreimet, és tudja, hol lakom (nagyjából részletesen). Végig "kedveskedett", amolyan negédes módon. Írta többek között, hogy van az apjának egy erdeje, ahová örülne, ha elkísérném őt, illetve azzal is "fűzött", hogy nagyon jó fényképezőgéppel büszkélkedhet. Amikor nemet mondtam ez irányú kéréseinek, felvetette, hogy legalább bulizni menjek el vele. Természetesen, erre is nemet mondtam (ráadásul távol áll tőlem az efféle szórakozás), és letiltottam.

Hozzátenném: már csak amiatt is gyanús volt számomra az egész ügy, mert az említett "ál-lány" üzengetése előtt (néhány nappal/héttel) szintén hamis Facebook-ról egy férfi küldött életveszélyes fenyegetéseket számomra, akit szintén tiltólistára tettem. Gondoltam, biztosan az az ember próbálkozhatott másféle úton nálam, hogy elérje negatív céljait.

Megjegyezném azt is, hogy két és fél évvel a fent említett eset(ek) "elteltével" ismét kaptam egymásután több fenyegetést, egy harmadik álprofilról. Akkoriban egyszer ("élőben") kb. négy, számomra ismeretlen fiatal gúnyosan a vezetéknevemen szólított, majd egyikük tarkón is ütött.



2020. júl. 8. 22:14
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

18:37

Szeretnél esetleg egy képernyőképet a fenyegetésekről?

2020. nov. 6. 19:27
 32/32 anonim ***** válasza:

De miért oldottad fel a tiltást? Zavar a tiltólista vagy mi? Elmondom mit csinálj:

Tiltsd le a fenyegetőzőt. Az összeset aki zaklatott. Tiltsd le a közös ismerősötöket. Többet ne oldd fel őket! Aztán menj el szépen a rendőrségre, NE VALAMI ISMERŐS ISMERŐSÉN KERESZTÜL, és mondj el nekik mindent, a 2011es fenyegetéstől kezdve az összes ilyen esetet. Ha nem kamu, ők tudni fogják mit csináljanak.

2020. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!