Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan minden magyar szerelő...

Komolyan minden magyar szerelő ilyen trehány munkát csinál és mindig lelépnek?

Figyelt kérdés

Rossz tapasztalat a rossz tapasztalat hátán.


Kezdem az elején. A házunkat 8 különböző villanyszerelő csapat vezetékeztette be. Hogy miért? az elsők egyszer csak leléptek, fel sem veszik a telefont. Még a szerszámaikat is itt hagyták. röhej. a másodikok elvitték a szerszámaiakt, de leléptek. a harmadik úgyszintén. a 8. végül befejezte, de így is 8x anynit fizettem egy krva vezetékezésért, mint nrmálisan.


burkolók úgyszintén. 5en voltak. mármint 5 brigád. azon belül olyan 9-10 ember. Építésvezetőnk is volt. Azok is leléptek úgy, hogy a garázs előtti részen félig van rakva a térkő. hát az eszem megáll. A telefont nem veszik föl.


Még jó, hogy nem fizettem nekik. Mi bajuk van????


Amúgy meg csoda, ha jönnek. hónapokat kell várni arra, hogy legalább megjelenjen egy munkás. aztán az esetek 99%-ában lelép és nem elérhető.


Most is ez volt. a redőnyben elszakadt a "madzag" teljesen letekerődött, mondom én hozzá nem nyúlok az biztos. Nem értek hozzá, nem szarom el. Hívom a szerelőt. felveszi. elmondom mi a baj. mondja, hogy jövő héten szerdára jön 11 és 12 között. úgy jó?


Nekem nem jó, de egyből azt mondtam h,ogy igen igen persze tökéeltes. legalább JÖN!!!! Most 12:45-van. hol a szerelő? a telefont se veszi föl.


Ilyen helyzetben van, hogy hónapokkal később a megbeszélt időpont után veszik föl és mondjákk, hogy jaaj főnök közbejött valami.


A tróger simlis krva annyukat ezeknek.


11 éve épül a ház 2 emeletes, 290 négyzetméter az alapterület. Hát azért legyen már határ. vagy mondják meg, ohgy nem vállalják. és kész.

Azt se tudjuk, hogy hol megy a cső a falban a vezetékeknek, emrt akik tervezték azok leléptek. TIZENEGY ÉVE! Én hónapokat várok arra, hogy egy szobát kifessenek. És lelépnek.



Aztán. "ha" jön a munkás. olyan szar munkát végez, hogy az katasztrófa. úristen. egy órán át csak dolgozott? nehogy megerőltesse magát. A fürdőszobában a csempe a falon olyan szar, hogy ennél még én is jobbra csinálom! ferde. a közök a két csempe között véletlenül se legyen ugyanakkora! egyik kijebb van mint a másik.



Ja tényleg. ha nem vagyok ott ezek nem dolgoznak. Hálsitennek van kamera a házon, látom én, hogy mit csinálnak. felveszi az ásót a munka kezdete után 3 órával. leül enni. a fél nap elment. munka? shol sem tart még.

Ott van a felvétel a kezemben, mutatom nekik, aztán másnap lelépnek. Nem veszik föl a telefont. AZért fizetem őket, hogy majd ha 90 éves leszek akkor legyen kész a ház?


2020. júl. 9. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem burkolok*

Majd lerakja nekem*

2020. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem hasonló tapasztalataim vannak. Amit tudok megcsinálok, amit nem, arra keresek "szakembert". Most járt nálam villanyszerelő. Már tudom, hogy én fogom megcsinálni a munkát, pedig ajánlották...

A gázkazánhoz azért hívom a "területileg illetékes" szakembert, mert nekem nem adnak alkatrészt, csak neki. (A kihagyott csavarokat pedig visszateszem utána).

Az évek alatt sok mindent megtanultam. Éppen szakma váltáson jár az agyam. Lehet, hogy villanyszerelő (bár a horonyvésés nem vonz) vagy bútorkészítő leszek?

2020. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtök van, lehet tegnap ment volna, szóval ő is azt gondolja rólad, hogy sz.pattad az időponttal
2020. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Meg kell tanulni a szakmákat és csináld saját magadnak. Vicc az egész, hónapokat vársz a sokszor xar munkára és még a gatyád is rámegy.
2020. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!