Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene új életet...

Hogyan kellene új életet kezdeni pénz nélkül?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és meguntam, hogy ahol lakok semmi sincs, se munka se senki akivel tudnék beszélni. Külföldre nem akarok menni mert nekem még Budapest is hatalmas lépés, pl. soha nem láttam addig 3 sávos utat,nekem nagy még Pécs is. Soha nem utaztam még 194km-nél távolabb ( rekord 194 km Budapest Vajdahunyad utca ).


Félek itthonról elmenni, de max. alkoholista napszámos lehetnék, az pedig nem jó, olcsó tré piák nem a legjobb jövőt biztosítanák.


Találtam sofőr munkát, Budapesten, Győrbe ( ce jogosítvány meg minden egyéb töltelék papír megvan ) viszont annyi pénzem sincs, hogy odajussak, max. telekocsival és maradna egy százasom. :D


Nem szeretném, hogy a szüleim adjanak pénzt, nem szeretnék függeni lelkiismeretemmel nem tudnék elszámolni, pénzt kérek önös érdekből? Fájna, hiába adnám vissza, ott van, hogy más támogatásával lett pénzem, "más indított el". Utálok tartozni,eddig soha nem is tartoztam, rá sem tudok nézni más pénzére.


Biztos van valami life hack, nem?


2020. júl. 10. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lájfhek...sétálj oda, aztán lakj a híd alatt, az első fizuig.
2020. júl. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes hirdetes: funyirast, soveny-nyirast, kutyasetaltatast, stb vallalok. Ebbol kijon az odautad.


Vegyel egy satrat es koltozz be egy erdobe, amig nem kapod meg az elso fizud. Legalabb nyaron nincs fagyasveszely.


Tanulj meg elfogadni. Segitseget. Az elfogadasba ui ez is beletartozik. Es annyival konnyebb ALAZATTAL elfogadni, mint beledogleni vagy emberhez meltatlan elethelyzetbe kerulni egy hid alatt, felreertelmezett buszkesegbol...

2020. júl. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval semmit sem szeretnél érte tenni, csak legyen úgy, ahogy te akarod.

Hát, így sehogy...

Kérj a szüleidtől pénzt, aztán 1 év múlva, amikor egyenesben vagy, fizesd vissza.

2020. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy jó egyetem és mellé koli
2020. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem is kéne kérnem, csak levenni a bankból, de az nem az enyém nem én dolgoztam meg érte.


Ez nem olyan környék. Nem kertváros, hogy Sanyi néni felhív, hogy vigyed el Döncikét sétálni.

2020. júl. 10. 01:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyu, ami segiseg, az azert az, mert nem te dolgoztal meg erte. A segiseg ennek ellenere nem ingyen van. Dragabb, mint barmi, mert az ára a bizalom. Hogy meg FOGSZ dolgozni erte. Ezt a bizalmat ki kellett erdemelni, es onnan tudod, h kierdemelted, hogy segitseget kaphatsz.

Van, aki hiaba akarna, nem kap. Mert nem biznak benne.

tekerj egyet a szemleleteden, mert rad fer.


Masreszt a ferfibuszkeseg jo dolog, de a segitseg kerese=belatni a gyengesegeinket a legmenobb ferfitulajdonsag. Enelkul picsogo kidfiu a ferfi, aki majd megmutatja, hogy mostazzzztan baromi eros, felaprit egy szekerderek tuzifat konyhakessel, csak epp izomzat nelkul nem fog menni.

Kifogasokat talalni nem meno.

Tul hiunak lenni nem szexi.

Irrealis dolgokban remenykedni gyermeteg.


Ha a kornyekeden nincs alkalmi melo, menj oda a satraddal, ahol van. Gyalogold is le a tavod, nehogy el kelljen fogadni barmit. Kozben egyel fenyt, moss egy patakban, borotvalkozz a patak tukreben, es legyel ra buszke, hogy neked senki sem segit, teljesen onerobol lettel pont az, ami nem akarsz lenni: egy meltosag nelkuli (korulmenyek kozott) vergodo himnemu.


A ferfi az mas...


Udv: egy nõ.

2020. júl. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérj pénzt a szuleidtol, és kamatostul add vissza nekik.

Akkor jó érzésed lesz.


Viszont komoly problémáid lesznek meg a jövőben, ilyen hozzáállással.


Kb megesznekk a többiek és semmire sem viszed.


Félsz mindentől,nem tudsz nemet mondani, viszont a büszkeséged nem.engedi hogy kérj.


Ismered a mondást, kérj és adatik

2020. júl. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dolgozz helyben, gyűjts pénzt és ha van legalább 3-400 ezer forintod, akkor vágj neki az álláskeresésnek Budapesten. Amint találsz, bérelhetsz egy szobát, vehetsz egy vonatjegyet, összeszeded a kis cókmókod és indulhatsz.

Ha ez nem megy, akkor kérj ugyanennyit a szülőktől és indulj most. Majd add vissza nekik a dupláját és akkor azt érezheted, hogy te vagy a Jani, mert ugyan ők indítottak el, te a dupláját adtad vissza nekik ezért.

2020. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy troll!


Ha meg nem, akkor idióta. Most kinek a házában laksz? Ki fizeti a netet meg a villanyt, amiről írogatsz?... Ezek nem zavarnak?

2020. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor menj el dolgozz pár hónapot és máris lesz pénzed,higy felköltözz :)
2020. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!