Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom innen kitenni az...

Hogyan tudom innen kitenni az exet ha be van ide jelentve?

Figyelt kérdés
Szakítani akarok de azt mondta bevan ide jelentve így úgyse tudok mit csinálni. Papámé a ház ő a haszonélvező, apumé a másik fele. Miután meghalt papám akkor lesz a nevemre íratva a ház. Szerintem egyértelmű, hogy én maradok itt. Mondtam neki, hogy kifizetem amit beletett a házba, de nem hajlandó így se elmenni. Valóban így van, már utána olvastam, hogy hiába szólnák rendőrségnek is mert papám aláirta anno , hogy ide lehet bejelentve. Most kerülgetjük egymást.

#Szakítás, jog, törvény,
2020. júl. 10. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítani tudod, hogy semmilyen nemű tulajdonjoga nincs a házban, akkor kényszerkilakoltatást kell kérni az önkormányzatnál. Bár úgy tudom, hogy már más a neve ennek az eljárásnak, de a lényege ugyanaz. Érvénytelenítik a lakcímkártyáját, és el kell hagynia az ingatlant. Nemrég egy ismerősöm ugyanígy jelentette ki az exét a házából, szóval működik a dolog.
2020. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!