Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit gondol az oldal egyes...

Ki mit gondol az oldal egyes kategóriáiról, hogyan jellemezné őket?

Figyelt kérdés
Melyik a legnormálisabb és melyiket teszik teljesen tönkre a trollok? Te melyeket olvasod és melyekbe írsz is? A többiről mi a véleményed?
2020. júl. 13. 06:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ezotéria azon belül is a mágia a humor kategória.

A család kategóriában sok panaszkodó ember van akik nem akarnak kérdést feltenni, ahogy előttem is írták inkább panaszkodni akarnak. Mégis bedőlök nekik néha.

Az embereket is olvasom, az egy fokkal jobb mert itt nincs anyós após kategória.

Gyermekem nincs úgyhogy azt a kategóriát nem olvasom. Politizálni se járok. Ritkán a haj és bőrápolásba írok véleményt ha olyat tudok írni amiben tapasztalatom van.

Az egészség kategóriában rá szoktam beszélni az embereket az orvosra, mert hihetetlen számomra mikor az emberek öngyógyítani akarják magukat mikor nem is tudják mi a bajuk, az orvosok is legalább 8 évig tanulnak, de egyesek elvárják a tuti online diagnózist a gyakori közönségétől.

Nagyon ritkán teszek fel kérdést mert az életben jobban szeretem megfogadni a hozzám közelálló tanácsát, ezért sem értem amikor az emberek olyan fontos kérdésekben kérik vadidegenek tanácsát 4 mondatban.

Ételek kategóriában tettem fel kérdést és kaptam jó választ, nagyon finom kenyeret sikerült sütnöm végre.

Összességében unalmamban kezdtem ide járni és rászoktam. Néha nem is tudom mit keresek itt. Azt hiszem függő lettem.

2020. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mindegyiket tönkre teszik a trollok, ezt élvezik, komolytalan az oldal ebből a szempontból Én hoznék egy szabályt, hogy kitiltásra kerül az illető.

A felkiálltó jellel pedig jelezhetnék, hogy troll van az oldalon.

2020. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ádehoyg válasza:
Tudod jelezni, a másodikkal. A válaszadó csak veszekedni akar pont a troll jellemzője.
2020. júl. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!