Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még mindig van aki védi a...

Még mindig van aki védi a piroson áthajtó bringás nőt?

Figyelt kérdés

Most láttam meg életemben először a videót, de azt írták mellé, hogy hónapokkal ezelőtt történt az eset.


És a kommentek alapján még mindig istenítik a bátor hős nőt, aki szembe mert szállni az elnyomó rendőrök ellen.


Muhhahaha. devicces. lehet utálni a rendőröket, de amit csinálnak az jogos és ez a munkájuk! Azok a rendőrök nem akartak annak a nőnek a nyakán térdepelni, és nem akarták megbilincselni. Ezeket végig a provokáló nő szította.


Megállítják, megkapja a büntit és elmehet. Ennyi lett volna. de nem, véletlenül sem. a nő sikítozik, rugos, hamis adatokat ad meg magáról, el akar menekülni. Egy kettőre bűnöző lett belőle.

Mi védeni való van rajta?


Senkit nem védek. se a nőt, se a rendőröket. De bőven megérdemelte amit kapott. Jaaj fáj a bilincs? talán nem kellett volna megrúgni egy hivatalos személyt! Ez a következménye!


Mégis mit várt? Mit vártak a kommentelők? a rendőrök meg megsimizik a fejét és elengedik miután megrúgta őket?


2020. júl. 13. 14:45
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
"Hátravinni, agyonlőni!"
2020. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Ember, 2020-ban ne kelljen már még mindíg magyarázgatni mi az a trollkodás...
2020. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jaa, hogy csak trollkodnak? Nekem teljesen úgy tűnt, mintha komolyan gondolnák az istenítését :/
2020. júl. 13. 15:15
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekes a dolog, emrt ha a semmiből az összes szabályt megszegve elémhajt egy bringás és én elütöm, akkor is ha hír lesz belőle akkor a kommentelők negem találnának vétkesnek, emrt a "hős" bringást nem engedtem el.


Pl egy olyan esetben ahol a piroson áthajtva száguld elém, akinek zöld.

2020. júl. 13. 15:16
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Ki akart bújni a felelősség alól ráadásul neki állt feljebb az egész amikor felelősségre akarták vonni mert szabályt szegett és a szabály MINDENKIRE vonatkozik, még a gyalogosra is ha átlép a piros jelzésen mert ezzel nem csak sajátmagát veszélyeztteti hanem az autósokat is aki zöld jelzés ellenére kénytelen lesz fékezni amivel akár belé is rohanhatnak hátulról oké hogy követési távolságot kell tartani és nem lenne ez, de a baleset ha megtörténik lehet sérülés is egy ilyen miatt.

Egyébként én egyáltalán nem védem, a média is úgy kapta fel a dolgot mint ha ő lenne a szegény ártatlan és ezért volt ebből ekkora felháborodás mert teljesen másképp adták elő az elején mint ahogyan valójában történt volna.

Egyébként a nő magának köszönheti azt amit kapott mert ő ellenkezett ráadásul támadta is a hatóságokat. Egyébként a közlekedési szabályok elég rosszul vannak előírva mert minden esetben az autós a hibás egy hasonló esetnél és rengeteg jogrés van az ilyen dolgokban sajnos.

2020. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5. hát igen ez a lényege a dolognak. Ha csak magában tenne kárt a kutyát sem érdekelné. de ha ap iroson való áthajtásért elütik, vagy az autós elrántja a kormányt és elgázol egy gyalogost, akkor mivan?


Volt olyan is, hogy úgy ment át a piroson, hogy közben hátrafele nézett a bringás!!! Valamiért nem gondolkodnak. Saját testi épségét IS veszélyezteti! Hát ilyen csak az elmeháborodottak csinálnak! Ez olyan mintha én csukott szemmel akarnék átfutni az m7-esen. Há noooormális?

2020. júl. 13. 15:27
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Multkor maszk miattiincidens miatt öltek meg egy nöt a rendörök

Ha megtalalom linkelem


Szerintem akarmilyen bolond akarmelyik allampolgar az ilyenek azert tulkapàs.

2020. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem rendör volt

[link]

2020. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
De rendörök!
2020. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

maradjunk itthon oké?


Még azt nem értem, hogy a kommentelők közül még ha el is ismeri valaki a nő bűnösségét akkor is miért kell csesztetni a rendőröket, hogy csavargatták a kezét, megbilincselték stb.???


Ugyanolyan bűnöző a nő, mint egy rabló. Mi van, ha a nő egy bicskát vesz elő és megszúrja a rendőrt, mert őrült? Az egy rendőr halálába kerül, aki csak a munkáját végzi és betartattja a törvényt.


Bezzeg ha kirabolják a kommentelőt, akkor meg a kezét akarja levágatni a bűnözőnek.


Akkor most hogy megy ez? Azért mert nő, akkor kivétel? Vagy azért, mert bringás és neki mindent szabad?

2020. júl. 13. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!