Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Merre találhatok valakit,aki...

Merre találhatok valakit,aki kb olyan mint egy pszcihologus?

Figyelt kérdés
Kb olyan szinten van,tapasztalt,tanult. Csak átlag ember, azaz nincs vegzettsege, nem nyom semmiféle tömegszöveget,stb stb, egyszerűen csak nagyon van esze. Van egy pár sztorim/stb amit mar nem birok magamba tartani, és szuksegem lenne segitsegre. Nem is akármilyenre,ezert szeretnek valaki ilyesmit találni.
2020. júl. 15. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
És mennyit gondoltál egy ilyen segítségért? Szerintem 3 ezer/óráért már akad normális.
2020. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A Gyakorin bárkit találhatsz. Bökj rá egyre.
2020. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A pszichológus nem nyom tömegszöveget csak meghallgat és próbál segíteni. A pszichiáter az orvos aki szeret gyógyszereket felírni.
2020. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Szóval szeretnél valakit, aki meghallgat és tanácsot ad, időt és energiát nem sajnálva, mindezt ingyen és bérmentve. Erre ott vannak a barátaid, azok között keresgélj. Vagy a sarki zöldségesnél is próbálkozhatsz, ha megvan a józan paraszti esze.
2020. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..


Én írtam ennek a kissrácnak és nagyon gyorsan válaszolt és nekem tényleg hasznos tanácsot írt. :)

2020. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van. A pszichologusok tenyleg nem segitenek,csak a penzre mennek. 30-40 ezer huf/oradijjal dolgoznak. Annak isejen en se kaptam semmi hasznos tanacsot.
2020. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy hálatlan vagyok? Ahelyett hogy rákérdeznél behelyettesíted magadnak az infót,majd rajtam kéred számon :DDD Hát inkább ne is irjanak ilyenek :)
2020. júl. 16. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyet találtam!

:

[link]

2020. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!