Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be az új...

Hogy illeszkedjek be az új osztályba? Pszcihólógussal szívesen beszélnék itt.

Figyelt kérdés
most megyek 9.-be és eléggé félek. amúgy is zárkózott tipus vagyok, de ezt le szeretném győzni. hogy? tanácsok?
2013. aug. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az introverziót nem kell, nem lehet, nem szükséges, és nem is érdemes leküzdeni. Együtt élni kell vele, pont úgy, mint az extrovertált személyiséggel is.
2013. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyaruul?! :D
2013. aug. 21. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Az introverzió befelé fordulás; az egyéni lelki élményekre való egyoldalú beállítottság.


Az extrovertált szó jelentése pedig könnyen barátkozó, kifelé forduló típusú.


Az első válaszoló magyarul azt mondta,hogy Te zárkózott típus vagy,és nem igazán tudod a későbbiekben legyőzni,leküzdeni,de nem is érdemes. Te ilyen vagy,és kész.Lesznek a gimiben ilyen emberek is,ne aggódj,biztos találsz barátokat.

2013. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a többieket, segíts nekik, ajánlkozz önként, legyél velük. De ha tényleg introvertált vagy, akkor nem fogod tökéletesen jól érezni magad. Ilyen szorongásféleség, vagy utálat lesz benned. Én is olyan voltam, de ma már teljesen extrovertált vagyok :D ez a korral változik + én akartam is tenni ellene :) színi szakkör, fellépések, sport és a változásra irányuló akaraterő (nem volt egyszerű, de megérte, mára már emberek között ezerszer jobban érzem magam, mint egyedül). ja, és nem kell mindig okosabbnak meg jobbnak lenni. a tömeg hamarabb elfogad ha közülük való vagy. Ennyi! :)
2013. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :D
2013. aug. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!