Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gusztustalan?

Csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 15. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem, szerintem is az...
2020. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Micsoda?
2020. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nincs vele baj. Nem ettől függ, hogy milyen szülők lesznek. Lehet kissé más lesz a neveltetés, de nem hinném, hogy negatív hatást gyakorolna ez az egész a gyermekre.
2020. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

Ismerek olyat, aki inszeminációval esett teherbe - mivel nővel él, de gyereket akartak. Azóta már iskolások a gyerekek.

Az örökbefogadás tiltása egy dolog, de ezt, mint látjuk, ki lehet játszani. Jó, férfiak esetén nem, ez tény.

2020. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Manapság már minden van.
2020. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Nem nevezném gusztustalannak,de szerintem több hátránya is van.

Egy gyereknek egy apuka és egy anyuka kell,nem két anyuka,vagy két apuka.

2020. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Szemelyiseg fejlodesben fontos az apa es anya szerep, de ugy gondolom h az arvahaznal, nevelo intezetnel ez is jobb.
2020. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Én ebben semmi gusztustalant nem látok. Szokatlannak szokatlan, valóban lehetnek hátrányai, de nekem szimpi ez a két pasi, akár még jól is csinálhatják. :)
2020. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sokkal jobb lenne, ha az orokbefogadott gyerekek egy olyan csaladba kerultek volna, ahol az alkoholista neveloapa verte volna az alkoholista neveloanyjukat, de talan oket is.


Oszinten, hany olyan boldog part tudsz felsorolni, ahol szereto kornyezetben nevelhetnenek fel egy gyereket es az orokbefogadas mellett dontenek? Rengeteg orokbefogadasra varo gyerek van, akiknek nem, hogy szereto szulok, de ugy amblokk szulok sem jutnak, mert "eldobtak" oket, mint a majmok egy darab sz**t.


Ha egy "normalis" csalad "szereztek" volna meg a gyereket, akkor megertenem, hogy nem tetszik ez neked, de az orokbe fogadhato gyerekekert nem allnak am sorba olyan sokan. Nyilvan egy normalis apa es egy normalis anya jobb lenne nekik, de nincsen valasztasi lehetoseguk a gyerekeknek, tehat az oket orokbe ado szervezetnel a donteseben kell bizniuk, hogy megfelelo csaladot talaljanak nekik. Ha nem lennenek alkalmasak, akkor valoszinuleg nem fogadhattak volna orokbe.

2020. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Mindenképp jobb egy nevelőintézetnél.

Viszont a személyiségi fejlődésben lehetne hátrányok,ugyanis egy gyermeknek egy apuka és egy anyuka kell.

Ja,ezt mind úgy mondom,hogy biszexualis vagyok...

2020. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!