Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gusztustalan?

Csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 15. 15:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs probléma vele.
2020. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
Nincs vele baj. Olyan rohadt férgek szülnek természetes úton maguknak kölköt, akkor egy meleg pár miért ne fogadhatnak örökbe? A "normális" szülők 70%-át elköttettem volna és elvenném tőle a gyereket, ha lenne hova rakni, mert úgyis csak a saját mulattatására meg a pótlékért ellik. Meg azért, mert biológiailag képes rá és szerencsétlen ezért azt hiszi, hogy agyilag is.
2020. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Nekem két édesapám van. 8 éves voltam, mikor örökbefogadtak és remekül felneveltek köszönöm szépen. Rengeteg szép emléket szereztem velük, ellenben az igazi anyámmal, aki az utcán hagyott, mikor 6 éves voltam. Nincs ebben semmi gusztustalan, nem neveltek melegnek, van rendes barátnőm (igen, biológiailag is nő) és rendes felnőtt ember lett belőlem.

Nem kötelező a melegeket szeretni, de ennyire gyűlölni sem kéne őket. Ugyan mit árt, ha örökbefogadnak egy gyereket? Legalább lesz családja a kicsinek és nem egy szaros intézetben kell rohadnia. Anya-apa kombó sem mindig olyan jó ám, rengeteg szemét ember van a világban.

2020. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell apuka meg anyuka, csak ha valami régi világra akarod nevelni a gyereket, és a lányodat főzni akarod tanítani, a fiadat meg arra, hogy kiszolgáltassa magát.


Egyedülálló anya vagy apa is tud remek szülő lenni.

2020. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedülálló anya vagy apa is tud remek szülő lenni."

Jó,de most nem az egyedülálló szülőkről van szó.

2020. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
De róluk is, mert mindenki itt hisztikézik, hogy "de apa és anya kell". Minél több ember szereti a gyereket, annál jobb. Ha szerintetek a nemi szervnek ehhez köze van, betegek vagytok.
2020. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

"Ha szerintetek a nemi szervnek ehhez köze van, betegek vagytok."

Itt r.hadtul nem a nemi szervekről van szó!

2020. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Akkor?
2020. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
Hogyne, meleg párokat ekézzünk, mikor engem és a korombeli ismerőseim 80%-át csak egy anya nevelte fel és a rohadt apjuk sehol sem volt, vagy ha volt is, legfeljebb a tv előtt? Hagyjuk már a hülyeséget. Egy csomó szingli anyuka van, aki egyedül neveli a gyerekét, mert a lelkesen buznyákoló mintaférfi apuka inkább rárepült a feszes pinára. Milliószor jobb két meleg férfi által nyújtott apaminta, mint egy nagy büszke hetero férfi, aki szarik a gyerekére, nagyon maximum kifizeti neki azt az időt, amit nem töltött vele.
2020. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon megosztó a téma, de elég szomorú, ha te 21. századi európai emberként undorítónak tartod, ha valaki melegként gyereket nevel.
2020. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!