Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy valaki "meg...

Mit jelent hogy valaki "meg van makkanva" ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg van hülyülve, szerintem kábé ezt jelenti.
2020. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem mukkanva?
2020. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg se mukkan? Meg van zakkanva? Szerintem ez a zakkanvának egy másik verziója :D
2020. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, de rég hallottam! Ez az én fiatalkoromban egy szleng duma volt. A kilencvenes évek közepén. De nem azt jelenti, hogy meg van hülyülve, legalábbis mi nem arra használtuk. Visszahúzódott, meghúzta magát, kiakadt, elnémult, sokkot kapott. Kaptam egy egyest, totál megmakkantam tőle. Bejött a volt pasim az ajtón, én meg megmakkantam. Leugatott, nekem egy hang nem jött ki a torkomon, totál megmakkantam. Mi kb. így használtuk.
2020. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja akkor ez olyan, mint a megkukult? :D 1 vagyok
2020. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ilyen "sokkos állapotban" megkukult.
2020. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Be van állva
2020. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanul új dolgokat az ember. Exem úgy használta ezt a szót, mármint azt, hogy "megmakkant", hogy meghalt. Mielőtt vele összejöttem volna, nem is ismertem :D.
2020. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!