Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltok, ha kikezdene...

Ti mit csináltok, ha kikezdenek, provokálnak titeket egy közösségben? Hogy kezelitek az ilyesmit a hétköznapokban, milyen taktikáitok vannak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
el kell hagyni azt a közösséget. engem általánosban az osztályfőnököm akart kicsinálni, iskolát kellett váltanom emiatt, nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy kivettek.
2018. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha nem tudsz onnan eljönni?
2018. febr. 28. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
börtönben vagy?
2018. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szövegben, beszólásokkal, akkor fel se veszem, mert az ilyesmi nem tud "felhúzni", csak röhögök rajta. Volt már ilyenben részem új munkahelyen és ha nem is azonnal, de egy idő után feladták a dolgot. Persze, ha te ezt nehezen viseled, akkor mégiscsak mielőbb "váltani" kell valahogyan, mert nem fogod sokáig bírni.
2018. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van időm, vágom vissza a labdát gúnnyal-megalázóan.Ha nincs, akkor érthetően értelmesebb dologgal foglalkozom.

Ha nagyon pattog a labda, tégla megy vissza s nincs probléma többé.

2018. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem jártam még így, minden közösségbe be tudtam eddig illeszkedni.
2018. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Odamegyek és leverem mint a büdösszart.
2018. márc. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!