Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáim provokálnak nem...

A kollégáim provokálnak nem birom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve dolgozom vidéken vendéglátásban.Nagyon sokat dolgoztam hónapokig,a főnök "jobb keze poziciót" mondhatni én láttam el...A főnök ennek ellenére nem fizetett ki rendesen amiben én is hibás voltam,de ez egy picit hoszabb sztori.Hol terrorizált,hol értékelte a munkám.Először csöndben tűrtem majd elkezdtem kiállni magamért.A csapat folyamatosan cserélődött majd lett egy kialakult csapat aki a főnök miatt és más egyéb okok miatt felmondott.Engem is buzditottak,hogy mondjak fel.Őket nagyon kedveltem.Értékelték a munkám és a személyem.


Majd az új társaság nem végezte úgy a munkáját ezt kénytelen voltam jelezni a főnöknek.Mindössze egyszer amikor besokalltam.(Soha nem szoktam egyébként másokra panaszkodni a főnöknél...) Majd az egyik beszélgetésnél ezt ő kezdeményezte,mert látta,hogy feszült vagyok.azt mondta gondolkodjak el azon,hogy szeretnék-e itt dolgozni és szerinte az újak ügyesek a pultban én látom rosszul. :OO

Majd egyik alkalommal össze vesztünk,mert elmertem mondani a véleményem a nem kifizetéséről.Erre kirúgott majd vissza vett.Pedig fel is jelenthettem volna akár...Kénytelen voltam maradni.Igy kénytelen voltam tűrni,hogy az újaknak nyalja a talpát és azt,hogy az újakhoz kell igazodnom úgy,hogykomoly magán életi problémáim is lettek közben.Az egyik lány a régi csapatból elkezdett szekálni,hogy vissza szólok a főnöknek.Mondtam neki,hogy a végtelenségig én sem tudok tűrni,nagyon ritkán szólok vissza.Jött egy új lány és eljkezdtek kibeszélni ezzel a lánnyal akivel jóba voltam.Eltávolodtunk egymástól...Elkezdtek szivatni és beszólongatni ez az új lány és az egyik fiú.Figyelmen kivül hagytam őket amennyire tudtam...Majd nyomást gyakoroltak rám,hogy kevés az óraszámom és nem dolgozok úgy ahogy kéne...Kis idővel erőre kaptam és szerintem azóta rendesen ellátom a munkám kis ideig tartott,hogy nem sikerült úgy...A főnök rak be egyébként pár napra,de nem csak engem őket is.Szóval nem értem a kritikákat...Meg gyébként sem rájuk tartozik hány naőot jövök serintem...Ez az új lány tipikus kis sunyi a főnök szemébe mosolyog a háta mögött meg kibeszéli meg engem is tudom jól.Látszik is a tekintetén,hogy sunyi.Majd jöttek még újak.Igyekeztem kerülni őket,de egy picit barátkozni is velük.Ők is eljezdték a szekálást.Egyszer elkezdték mondani,hogy milyen sunyi a tekintetem.Erre kifakadtam,hogy nekem nem hanem nektek.Erre vissza vágott a legújabb csaj,hogy én sértettem meg őt. :OO Vicc...Olyanokat mond hogy retek vagyok,beteg meg görcs.Az eszét meg játsza.Én is tudnám neki mondani,hogy a szépséged forditottan arányos az intelligencia szinteddel.Vérig lenne sértve.Egyszer bele néztem a telójába,mert elbambultam és erre elkezdte mondani,hogy milyen kis sunyi vagyok és gúnyoldotak rajtam.Majd bunkó módon direktbe bele bámult a telefonomba,hogy kivel beszélek kicsit később.Tudja jól hogy szeretem az állatokat ennek ellenére azt mesélte,hogy vágtak disznót.Van egy srác aki poénból is szivat,de pár napja állandóan bezólt,hogy nem jól csináom a munkám erre vissza vágtam,hogy hagyjon békén.A régi lány és a legújabb is lebunkóztak nem olyan rég.A végsőkig kiprovokálják belőlem amit lehet amikor feszült vagyok akkor még én vagyok a bunkó paraszt persze...Nem értékelik a munkám se a személyem amit csinálok sose jó nekik...Én egyszer nem beszéltem ki őket...A magán életemben két fiú haverom van ők is kritizálnak állandóan.Tele vagyok feszültséggel ettől a sok basz....tól...Nem birom ezt tovább... :(



2018. jan. 8. 14:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én direkt igyekszem kerülni őket,nem keresem a feszkót úgyis én jönnék ki belőle rosszul...
2018. jan. 8. 14:19
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat írsz így csak afeléig olvastam de ennyi elég is volt. Keress új munkahelyet, mert itt jobb nem lesz. Én már rég lelépt volna. Szakmádban mindig van állás
2018. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Tanulj meg érdekesen írni, egyáltalán nem ragadta meg a figyelmemet az írásod, így az első négy sorig jutottam....unalom
2018. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolj róluk jót, megváltoznak az érzéseid feléjük, ők is változni fognak. Tapasztalatom, hogy ez müködik. A főnököd gondold becsületes embernek.


Tárgyakkal is müködik.

2018. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4., attól hogy masnit kötsz a kutyagumira, az attól még kutyagumi marad!


Kérdező! Te egy lelkiismeretes ember lehetsz az írásod alapján, ha csak a fele lenne igaz, még akkor is. Más tulaj összetenné a kezét, ha ilyen munkaerővel dolgozhatna. Szerintem sürgősen keress másik helyet, és ne emészd magat! :)

2018. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy megoldás van: kilépni. Kismillió álláshely van vendéglátásban.
2018. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 5,ik Válaszoló rendes vagy! :)

2018. jan. 12. 20:28
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen úgy van amit le irtam...
2018. jan. 12. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd,hogy ugráltasson az a barom állat,igenis állj ki magadért! Nem számít a rang,meg az ilyen hülyeségek,csak az igazságosság számít.
2018. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
14%

Inkabb a munkaddal kene foglalkozni. Ti nok mindig problemaztok valamin. Bemegyek, dolgozok, hazamegyek. Pont.

Nem vagy depresszios egy kicsit?

2018. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!