Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy álltok azokhoz...

Lányok, ti hogy álltok azokhoz a fiúkhoz, akik egy csomó lányt bejelölnek, lájkolgatnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki bejelölt, de most látom, hogy egy csomó más lány is egyidőben velem ismerőse lett meg igazából sokat lájkol is összevissza mindenféle csajt. Nektek ilyenkor nem megy el a kedvetek az egésztől?
2020. júl. 16. 13:33
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%
Semmilyen téren nem enném komolyan.
2020. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Vannak ilyen hímneműek, nem kell velük foglalkozni. Szánalmasak.
2020. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez úgy néz ki, hogyha az illető elég jól néz ki, akkor nem probléma. Ha nem néz ki elég jól, akkor probléma.

Az itteni válaszokra meg felesleges alapoznod. Itt mindenki valami túlidealizált csodának állítja be magát és előszeretettel szid másokat.

2020. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis velük foglalkoztok. Akkor most hogy is van? 🤥🤔
2020. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs, amitol elmenjen a kedvem. Nem gondolok rajuk.
2020. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lehető legtávolabb
2020. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen srác vagyok de attól függetlenül hogy én is sok csajt követek meg likeolom a képeiket még nem jelenti azt hogy mindegyikkel lefekszem , én legalább is csak nézelődéskép követem őket , és amúgy is csajokat meg rengeteg férfi követi meg ír nekik meg ilyesmi ,lehet hogy ő is csak nézelődés kép követ sok csajt
2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Ócska és kanos mind, számomra visszataszitó.
2020. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!