Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti is utáltok...

Fiatalok! Ti is utáltok otthon lenni?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerőstől hallom. Ha igen,miért? 16-18 évesek.

2020. júl. 16. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
22 vagyok most mar nem, 16-18 evesen utaltam, korral is jar, meg nyilvan akinek szar csaldja van az meg foleg utal.
2020. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én szívesen olvasgatok sütök-főzök vagy kertészkedem.
2020. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem, sokkal több időm van a hobbijaimra és sokkal több bensőségesebb beszélgetésem is van a családommal.

Bár én nem mondom, hogy rossz családom lenne, azt se hogy tökéletes, viszont nekem jobb.

Bár én nem is vagyok bulis,piás party állat.

2020. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek otthon lenni. Lehetek egyedül ha úgy van kedvem, és kimehetek beszélgetni a többiekhez, ha azt akarom. Rendes családom van, szeretem őket. Emellett én is tudok foglalkozni a hobbijaimmal. Otthon teljesen szabad vagyok :D
2020. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát is-is. Nem rossz otthon lenni, de jobb lenne, ha a családom nem lenne itthon. Amúgy meg hova mennék? Tanulok, nincs most pénzem, nem tudnék hova menni. Szeretnék elköltözni, és úgy otthon lenni, az az álmom. :) SZóval is-is.
2020. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Én nem utálom, csak unom. Mindenféle hisztit félretéve, itthon semmit nem tudok csinálni gépezésen/olvasáson kívül. Az elektromos hálózat sz*r, a szomszédaink szörnyűek, a kertben sokat nem tudok csinálni, mert egyrészt kicsi, másrészt anyám virágai vannak ott.


Ahogy telik az idő, egyre jobban szeretek a vidéki tanyánkon időt tölteni. Ha csak kiülök a kertbe, miközben nézem a naplementét és iszom valami üdítőt, már az jobb érzés, mint otthon. Otthon még ezt sem tudom megtenni, mert a szomszédaink barmok.


20F

2020. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!