Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véletek előfordul, hogy...

Véletek előfordul, hogy megpenészedik a kajátok?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon hülyén hangzik így elsőre ez a kérdés de én rendesen emésztem magam emiatt.


Úgy volt, hogy a héten 2 napra hazajött anyukám(egyébként az élettársánál lakik, mi meg ketten itt a páromnál)

Főzött kukoricát majd otthagyta, hogy mi is együnk belőle, szóval szerdától van ott, hűtőbe már nem fért. Aztán nagyon rohanós napjaink voltak, teljesen megfeledkeztünk rola. A gáztűzhely mellett volt, lefödve, gondolom emiatt is de mára penészes lett. Az imént vettem eszre mert most lett időm takarítással és főzéssel foglalkozni.

Ez még nem is lenne gond, ha délelőtt nem jött volna vendégünk, aki nagy valószínűséggel meglátta ezt a dolgot. Mivel mosdóba ment és így végig kellett mennie a konyhán is.

Oltárian szégyellem magam emiatt, olyanok járnak a fejemben,hogy most biztos nagyon igénytelennek tart és rossz a véleménye rólam. Nem hagy nyugodni ez. Véletek történik ilyesmi?:(


2020. júl. 17. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ha konstatálom kidobom azonnal, nem hagyom ott még rohadozni ki tudja meddig.
2020. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván én is, de az a gond,hogy lehet előbb vette észre a vendégem, mint én és nagyon rosszul érzem most magam.
2020. júl. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!