Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha hozhám...

GyBlanka54 kérdése:

Miért van az, hogy ha hozhám érnek kiráz a hideg, mármjnt nem kellemesen és akárki hozzám ér, nem ölelés vagy puszi miatt, akkor kiráz a hideg?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha hozzám érnek, azaz ha megölelnek vagy puszit adnak nekem, akkor nem, se ha mondjuk elkezdenek masszírozni, kiráz a hideg, vagy ha bárhol hozzám érnek, például ha hozzáérnek a tarkómhoz. Van egy enyhén Autizmussal élő bátyám aki szintén nem shereti ezeket a dolgokat, de nem hiszem, hogy ennek ehez köze lenne, a bátyám 3 évbel idősebb nálam.

17/L



2020. júl. 17. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Érintés
Emberek
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már autistának kelljen ehhez lenni. Nem normális dolog, hogy valaki csak úgy hozzáér valakihez, akivel nincs olyan viszonyban, hogy ez neki ne legyen kellemetlen.

A szavazásodat nem teljesen tudom értelmezni.

2020. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazság szerjnt kis koromban apusziktól is írtóztam, az öleléseket is úgy ahogy kibírtam, és a szüleim szoktak piszkálni, anya mkndig a tarkómat, most meg megkértem apámat, hohy masszírozza.meh a vállam mert nagyon fájty és korázott tőle a hideg.
2020. júl. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!