Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illetlenség öleléssel és...

Illetlenség öleléssel és puszival köszönni egy nagyon jó lány ismerősömnek a barátja jelenlétében? Érdemes visszafogottabbnak lenni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Ha neked a barátodat én megölelném puszi-puszi, te ordítanál a legjobban:DD


Nyugi, én sosem voltam a puszilkodós fajta,esélytelen lenne, meg felnőtt fejjel az ember nem egy 10 éves gyerek szintjén viselkedik és teljesen másként köszön.

2020. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem érdemes visszafogni, bár beszéld meg a barátjával, hogy mennyire nézi el.
2020. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
1+ Szóval igen, illetlenség, nem csak tisztelni kell a másik felet, hanem az ember nem nyalakodik haverokkal, sem ismerősökkel.
2020. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nyugodtan öleld és puszild meg. Nyilván a csaj úgyis elmesélte a párjának, hogy ki vagy és milyen viszonyban vagytok.

Ha ettől kibúkik, azaz ő baja. Nem követsz el semmi nagy dolgot, nem kell visszafognod magad.

2020. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
attól függ, a barátnőd barátjával mennyire vagytok jóban, mennyire van tisztában a kettőtök közti kapcsolattal. a kérdés alapján nem igazán, szóval azt mondanám, igen, illetlenség.
2020. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből normális ember nem csinál problémát, bár nekem személy szerint elég lenne az ölelés.
2020. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom illetlenség-e, de ha a pasi helyében lennék nem tetszene. Szólni persze nem szólnék érte.
2020. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Smárold le a barátját is.
2020. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!