Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok, akiknek nem sikerült...

Azok, akiknek nem sikerült elérni dolgokat, hiába küzdött érte... ti hogy birkóztok meg azzal, hogy “örülj a másik ember boldogságának”? Főleg ha sok kudarc volt màr...

Figyelt kérdés
ti hogy vagytok ezzel, tudtok őszintén örülni a másiknak, mikor látod, hogy ők mennyi mindent elérnek meg megkapnak, míg te vért izzadva is max a negyedét, ha el tudod érni. Van, aki így érez?
2020. júl. 18. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim sikerének próbálok örülni, de nem felhőtlen az örömöm, ha nekik valami sikerült nekem meg nem. Az emberben ilyenkor ösztönösen ott van a kisebbrendűség, "miért pont én?" érzés, önsajnáltatás. Ha te éhes vagy, nem laksz jól attól, hogy más eszik. Szerintem ez a sikerekre is transzformálható.
2020. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Óh én már megszoktam a sikertelenséget meg, hogy nem jön össze semmi.😂
2020. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

“Ha te éhes vagy, nem laksz jól attól, hogy más eszik.”

Ez nagyon tetszik ez nagyon jó. Igen, talán ez fejezi ki a legjobban ezt a helyzetet.

2020. júl. 18. 18:08
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es mennyi idős vagy?
2020. júl. 18. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok.
2020. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ismered a szellemi törvényeket, akkor tudsz különbséget tenni, hogy ki, mit, hogy ért, és ki által el, és míg az egyszerű ember belép a csapdába, és nem látja mi van a láthatók mögött, addig egy szellemi ember tud különbséget tenni. Ezért szokott olyan lenni, hogy míg a nagy átlag csodál valamit lásd celeb stb., addig ő sajnálja az illetőt mert tudja a végét annak az embernek, ellenben a tisztességesen küzdő, jó szellemből működő embernek meg millió szállal szurkol és együtt örül vele.Mert tudja, hogy mi honnan jött.
2020. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os nekem nincsenek illúzióim, nem így értendő a kérdés. Ezért is írtam alább, hogy vért izzadva, ergó aki tesz a célokért, mégsem éri el. És nem ilyen celeb létre kell gondolni, hanem valódi életcèlokra.
2020. júl. 18. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőlük, hogy hogyan csinálják?
2020. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hogyannal nincs probléma ezt is beleírtam a kérdésbe. Nem itt keresendő a hiba, ezt több ízben is megdolgoztam már szakemberekkel, több éves önfejlesztő képzéseken is túl vagyok, mindenhol dícsérték és kiemelték a céltudatosságom, szorgalmam, utánajárások...stb. Gyerekkorom óta küzdelmes az életem, egyszerűen ez van. Az, hogy hogyan csinálják mindegy. Ha ugyanúgy csinálom mint ők, akkor sem érem el, vagy csak tizedét kb, ha más utat is keresek/találok azzal is ugyanez a helyzet.
2020. júl. 18. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:

7 Mindenki el tudja érni azt amit nagyon akar-nem mondom, hogy könnyen, és nem mondom, hogy a rögös út könnyű, de el lehet érni.


Nekem már gyermekkorom óta a saját család volt az álmom.Nem pénz, nem hatalom, hanem család, gyerekekkel. Volt hatalmam, volt pénzem, és majd nem elvesztettem a családomat miatta mert a "nagy jó létbeli nihilizmus szépen beosont az életünkben. Idő volt mire rájöttem dolgokra-és beérett a gyümölcse. Ma nincs pénz,csak annyi amennyi kell, nincs hatalmam (csak pont annyi amennyi kell) csak azért-mert én nem akarom, pont az előzőek miatt, viszont a családomat visszakaptam és szilárdabb mint álmomban gondoltam volna hogy nekem lesz.


Szóval, mi is a valódi érték amin siránkozni kéne? A valódi érték mindenkinek ott van az életében, csak van aki észre veszi, van akit meg legyőz a talmi dolgok csillogása, és vagy elmegy mellette, vagy elveszti. Több lehetőség az embereknél 0,00001%-jánál van.Hogy a család iszonyatosan nagyon jól funkcionál, a munkája toppon van a legkisebb ráfordítással, és tud másokon is segíteni.

2020. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!