Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Június elején végeztem a vizsgáimmal, azóta semmi dolgom és már nem is tudom jólesően elfoglalni magam. Elvagyok és mindig csinálok valamit itthon, de már kezd belőle elegem lenni és nem esik jól. A családomban mindenki dolgozik, a barátaim sem érnek rá (valaki nyaral, valaki gyakorlatot pótol), szóval legtöbbször egyedül vagyok és nem nagyon van kivel beszélgetni vagy egyáltalán valamit csinálni. Kerestem diákmunkát, de nem találtam megfelelőt. Ugyanígy jártam az önkéntes munkákkal is. Tanfolyamokat sem találtam. Nagyon nem jól jött ki ez a nyár :/
2020. júl. 18. 23:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2020. júl. 19. 11:07
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor már nyugodtan el mehetsz,szerintem jót fog tenni hidd el,menj le a balatonra aztán majd alakul,egy próbát megér.

Milyen nemű?

2020. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2020. júl. 19. 11:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nyert ügyed van,biztosan valaki meg fog szólítani csak menj ki és láss egy kis világot,mert a 4 fal között lenni nem a legjobb.

Most írhatnam hogy menjünk el ketten,de gondolom nagy a távolság köztünk és nem hiszem hogy benne lennél.

Melyik megyében élsz?

2020. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tolna megye.
2020. júl. 19. 11:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem hogy messze vagy,én északon vagyok Nógrád megye 😔
2020. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!