Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Panikbetegek, ti hogy elitek...

Panikbetegek, ti hogy elitek tul a repuloutat?

Figyelt kérdés
Holnap delutan megy a gepem es annyira felek, hogy aludni sem tudok. :D
2020. júl. 19. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hova repülsz?

Egyébként nyugi, ez természetes, hogy nem tudsz aludni, én se tudnék az izgalomtól :D

Igazából nem is kell, ha egyszeri alkalom nem fog megártani :D


Egyébként pontosan mitől félsz? A magasságtól? Vagy a zuhanástól? Zajtól?


Annyit tudok tanácsolni, hogy a légi katasztrófák c. Sorozatot hanyagold így elöljáróban.

2020. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Haha, az biztos.:D A zuhanastol felek a legjobban - bar par eve eleg sokat repultem, mostanara mar kiestem a gyakorlatbol es elojott a felelmem. Irorszagba megyek egyebkent
2020. júl. 19. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaaa, én azt hittem az első lesz. :D


Hát figyelj, ha ez nyugtat, kb 1% az esély arra, hogy valami baj történik, de még az se zuhanást jelent. Szóval no para és próbálj ellazulni. Esetleg próbáld ki, hogy tényleg nem alszol most, hanem jól lefárasztod magad és majd a repcsin. Akkor pikk pakk eltelik :D

Habár Írországig annyira nem fogod kialudni magad, de legalább a félelmet legyőzheted vele.

2020. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En harminc eve vagyok panikbeteg, es husz eve szedek ra gyogyszert. Azota, funkcional rendesen az eletem. A gyogyszer segit is, meg kiveteles helyzetben erot ad.

Pont tiz eve repulok sokat es egyedul, de furan hangzik, akkor vagyok a legnyugodtabb. Komolyan. De egy rossz, eros vihar emleke ota vagy egy bort vagy sort megiszom a gepen, es ettol kellemes leszarom hangulatom lesz. Amugy Xanax a zsebekben.

2020. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kedves 4. válaszoló, te valamit nagyon félreértettél. Ha 20-30 êve pánikbeteg vagy, és ennyi ideje gyógyszert is szedsz, akkor nem mondhatnám, h remekül funkcionál az êleted. Xanaxra bort? Látatlanból inkább azt mondanám, hogy gyógyszerfüggő vagy.
2020. júl. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, érdekes nálam repülésnél sosem jött elő, pedig tartottam tőle mindig.

De pl tegnap is kocsiban rám jött, pálya szakaszon ahol bele gondoltam, hogy nem tudunk egyből félre állni... Általában akkor jön elő, vagy az éjszaka kellős közepén.

Ilyenkor általában terelem a figyelmem, beszélgetés, valami jó téma, olvasgatás, könyv, újság, játszás telefonom, tévézés, vidám zene... 😁

Gyógyszert nem szedek, pia nekem csak rátesz.

2020. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!