Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a munkaügyivel...

Mit csinálnátok a munkaügyivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Regisztráltam áprilisban, mert munkanélküli lettem. Mondták, hogy ha napi bejelentéses munkám lesz azt nem, de megbízási szerződéses az munkaviszonynak számít, azt be kell jelenteni, de akkor törölnek is a nyilvántartásból. Én oktatóként dolgozok, most megnyomja a suli ahol másodállásban voltam, a következő vírushelyzet előtt sok csoportot osztottak rám. De így már több mint havi 15 nap lenne, a fölöttit megbízásival lehet csak vinnem. Most ha bejelentem, de jövő hónapban nincs csoportom, újra regelhetek egy két csoport plusszom miatt. De ha nem jelentem, törvényt sértek gondolom. Nem akarom ezt elkerülni, de ki volt már ilyen helyzetben? Mi a jó? Aki állt már sorban meg a sok papírozás miatt tudja, hogy újra regelni stb stb idő idő.... De amúgy is ha munkaviszonynak számít miért nem számít bele a nyugdíjba? Vagy lehet beleszámít? Én már nem tudom ezt sem...
2020. júl. 19. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen fogalamzási képességgel TANÁR lennél?
2020. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, próbálok egyszerűen fogalmazni. Reméltem, hogy nem megyünk át majd nyelvtanárosdiba. Nem magyar irodalom és nyelvtan tanár vagyok ne aggódj. Hibát meg mindenki véthet. Illetve Sokat sem akartam írni, mert a kutya se olvassa el akkor. Gondolom ez utóbbira nem mondod hogy dehogynem. De légyszíves a kérdésre válaszoljatok.
2020. júl. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!