Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pedikűrösöm flegma volt...

A pedikűrösöm flegma volt velem, és kellemetlenül éreztem magam miatta. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Voltam pedikűrösnél, aki megjegyezte többször is, hogy hát hogy néz ki a talpam, mit csinálok, hogy így néz ki. Nem volt egyébként annyira igénytelen, amilyennek ő beállította, egyszerűen csak most jutottam el oda, hogy pedikűröshöz menjek. Az zavart a leginkább, hogy fizetésnél is arrogáns volt, mintha haragudna rám a talpam miatt (??). Hozzáteszem, magamnak nem tudtam volna megcsinálni, azért mentem oda tulajdonképpen. Nem igazán értettem a viselkedését, eléggé kellemetlenül is éreztem magam miatta...

2020. júl. 22. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem inkább rossz napod lehet:D Akkor érzékenyebb az ember.
2020. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Kapitalizmusban élünk, legközelebb nem mész oda.
2020. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb menj el pedikűröshöz, és hozasd rendbe a talpad, mielőtt pedikűröshöz mész. 😂
2020. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb menj máshova!
2020. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan sok a bunkó szépségápolási szolgáltató. Én is tapasztaltam már, hallottam is hogy másoknak miket mondanak amikor ott vagyok, és a csajok is mesélik.

Fodrászok akik szörnyülködnek hogy ilyen ocsmány hajat még nem láttak, le kell vágni fülig, és ezt végig nyomják amíg csinálják, kozmetikusok akik azon témáznak egész kezelés alatt hogy hű de ronda a bőröd, ez a pattanás és ez is, mit csináltál az arcoddal?


Ne menj ehhez a nőhöz többször.

2020. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

first world problem. tényleg itt kell ezt elsírni? ilyenre ott a facebook


amúgy meg belőled él, örüljön hogy adsz neki pénzt

legközelebb menj máshova

2020. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkahelyemen kötelező acélbetétes cipőt hordani, a sarkam olyan szinten ki van repedezve, hogy már fáj. Májusban elmentem egy pedikűröshöz, aki nagyon aranyos volt, de egy alkalom sajnos nem volt elég ő pedig nem sokkal utána szülési szabira ment. Múlt hónapban elmentem egy másik lányhoz, aki teljesen bunkó volt, pedig már javában jobban néz ki. Sajnos vannak ilyen lányok, akik nagyon pályát tévesztettek és valóban találkoztam már ilyen fodrásszal és körmössel is. Ne kattogj szerintem rajta, legközelebb nem szabad ilyenhez menni.
2020. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kis városiként kicsit nehéz lesz újat találni, remélem sikerül.

Egyébként 1.válaszoló, igen, érzékeny vagyok alapvetően, és az ilyen emberek meg tudják ingatni az önbizalmamat. 😅

2020. júl. 23. 00:56
 9/10 anonim válasza:
100%
megérteleke...alapból én is utálom, csúnyának tartom a lábam, ezért megyek pedikűröshöz, hogy annyira ne legyen gáz. Viszont nekem is többször beszólnak, hogy mekkora bütykeim vannk:( neked a talpaddal mi a baj? neked is gyorsan keményedik,
2020. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék oda többet, neten pedig megírnám a negatív értékelést. Nyilván utólag már nem tudsz írni a panaszkönyvbe, de az se lett volna túlzás. Egy szolgáltató nem engedhet meg magának ilyen hangnemet és személyeskedő megjegyzéseket. Pont. Mindezt (egykori) vendéglátósként és ügyfélszolgálatosként mondom, szép is lett volna, ha minden nekem nem tetsző embert elkezdek osztani.

Igen, biztos vagyok benne, hogy szörnyen igénytelen emberek is járnak a csajhoz, de ez a viselkedés akkor sem fér bele. Max mondhatja, hogy ő ezt meg ezt nem vállalja, de ezt is udvariasan.

2020. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!