Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejárnátok dolgozni diákként,...

Bejárnátok dolgozni diákként, ha napi kb. 4 órát kellene ingáznotok?

Figyelt kérdés

A helyközi közlekedés (vonattal) egy órát vesz igénybe, illetve mindkét városban még nagyjából fél-fél órát kell buszozni. Ez összesítve napi kb. 4 órát jelent.

Csupán azért szeretnék dolgozni (akár fizetett, akár önkéntes munka), mert szeretnék valami hasznosabbat kezdeni magammal a nyáron és ennyi idősen már arra is vágyom, hogy kipróbáljam magam és legyen némi tapasztalatom. Máshol egyáltalán nem találtam semmilyen lehetőséget és nálunk még szórakozási vagy kikapcsolódási lehetőségek sincsenek (és emiatt is jó lenne, mert ez is hiányzik). Szóval más lehetőségem nem nagyon van, ugyanakkor ez a napi 4 óra ingázás kicsit elbizonytalanít.


2020. júl. 23. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nappalin biztosan nem. Levelezőn heti egyszer oké.
2020. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tuti nem
2020. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Levelezőn vagy estin simán vállalnàm, de nem minden nap, mert azért tanulni is szeretnék, én meg buszon nem tudok.
2020. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nyári időszakra /most/ gondoltam, tehát nem tanítás vagy vizsga időszak közben.
2020. júl. 23. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért nézz körül, nincs-e valami közelebb, de amúgy nyáron nem vészes annyira, már ha megéri neked anyagilag.
2020. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyagi szempontból igazából mindegy, mert az utazásra nem megy el olyan sok pénz.
2020. júl. 23. 19:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi penzert nem vallalnam. Meg a 2 orat sem.
2020. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
két órát még esetleg, én fővárosban lakom, egyik végéből a másikba is lehet annyi az út, de négyet nem. az 8 óra munka plusz 4 óra út, egyből 12 órázol, meg amúgy is, mi az hogy nem megy el annyi pénz, te csak ne fizesd ki, majd kapsz utiköltség térítést.
2020. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Diákmunkákról vagy önkéntes (fizetetlen) munkákról van szó, szóval nemhogy útiköltséget nem fizetnek, de nyilván még a fizetés is kevés, ha van. Viszont ez engem tényleg nem zavar, nem is az anyagiak miatt szeretnék dolgozni. Egyedül az utazás időtartama tűnik soknak, mert ráérni ráérek, de azért ennyit aszalódni a vonaton és a buszon nem kellemes.
2020. júl. 23. 20:32
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha úgy érzed, hogy a lelki vagy szakmai fejlődésedhez nagyban hozzájárul, és jobb dolgod nincsen nyáron, akkor hajrá!


Mindenképpen jobb, mint otthon fa.kat ve.ni.

2020. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!