Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti a helyemben bejárnátok...

Ti a helyemben bejárnátok ebbe a nyelviskolába?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy hónapja iratkoztam be egy nyelvsuliba angol nyelvvizsga felkészítő kurzusra, ahol az ígért 5-6 fő helyett 13-an vagyunk egy csoportba összezsúfolva, ráadásul tök különböző szinteken áll mindenki, holott a nyelvsuli azt is megígérte, hogy a csoportban mindenki a szintemen, vagyis B2-es szinten lesz.


Van egy srác, aki halál alapvető szabályokkal és szavakkal nincs tisztában, vastagon A1-es szinten van a gyerek, és csak miatta oldat meg a tanárnő az egész csoporttal óvodás szintű feladatokat, miközben nyakamon van a júniusi nyelvvizsga és már sokkal komolyabb feladatokat kéne csinálnom.


Azt érzem, hogy itthon, egyedül, netes anyagokat használva jóval gyorsabban tudnék tanulni, de így viszont kidobott pénz lenne az a 60 ezer forint, amit kiadtam a nyelvsuliiért.


Ti mit tennétek?



2019. máj. 14. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérném a pénzt és vagy otthon a netről készülnék ahogy írtad, vagy normális oktatásra adnám ki azt az összeget. Mert így semmi értelme, időpocsékolás is. Az iskola nem teljesítette azt amit ígért, tehát a pénz visszajár.
2019. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan ez volt velem, de szóltam a tanárnak hogy mikor vizsgázok és adjon külön feladatott
2019. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is bemennék és visszakérném a pénzt. Ők szegtek szerződést, nem az a szint megy, amire jelentkeztél és nem annyi fővel.

Valóban otthon többre mész a gyakorlással.

2019. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérném a pénzt. Vagy: Szólnék, akár többen is szólhattok, akik azonos szinten vagytok, hogy megfelelően foglalkozzanak veletek. Biztosan zavarja a többieket is, főleg ha ti vagytok többségben.

Szóval csak úgy nem szeretném a pénzt veszni hagyni.

2019. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így felesleges időpocséklás bejárnod, csak visszatartanak a gyengébb diákok attól, hogy rendesen felkészülj a vizsgára.


Én is azt mondom, hogy kérd vissza a pénzt és feküdj neki autodidakta módon a nyelvtanulásnak (interneten olyan mennyiségű anyagot találsz, hogy max. a szóbeli vizsga miatt érdemes néha eljárnod suliba, hogy gyakorold a beszédet, de erre egyébként külön klubok is léteznek, és van amelyik full ingyenes).

2019. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett, visszakérted a pénzt?
2019. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!