Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alap testszag lehet büdös...

Az alap testszag lehet büdös és jó is?

Figyelt kérdés
Sose használok parfümöt, dezodort is csak ritkán. Mennyire lehetek emiatt büdös? Van aki csak úgy nem lesz az? Ha valaki 3-4 napig nem fürdik az érződik rajta?

2020. júl. 23. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érződik. Parfümöt én sem használok, de azért dezodort használj. Te nem érzed, de mások igen.
2020. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember a saját lábszagát sem érzi, pedig pokoli szaga is lehet. Ebben a melegben legalább hónaljstiftet használj, mert elájulnak melletted, a kollégák meg elkezdhetnek büdöskének becézni.
2020. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És indulás előtt zuhanyozz le. Ne előző este.
2020. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dezodor nélkül a legyek és a szúnyogok is hullanak körülöttem, olyan büdös vagyok ha munkában megizzadok.


Fürdés plusz hónalj borotválás szükséges lehet, de ha tényleg büdös vagy alapból, kérjük kérje ki kezelőorvosa/háziorvosa véleményét.

2020. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben az egynapos nemfürdés is érződik bárkin. A sókristály dezodor viszont egy krva jó dolog, megfelelően használva nem leszel büdös tőle, és teljesen illatmentes. Viszont napokig azzal se lehet ellenni, meg azért a tested többi része is előbb-utóbb szagos lesz.
2020. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 vantel ***** válasza:
48%

Első sorban a táplálék befolyásolja a szagodat és az érzelmek is.

Ha megilyedsz utána szagold meg.

Ha teszel veszel egésznap mint egy jó munkás akkor is büdösödik.

Ha lazulsz tesz vesz közben kevésbé.

Ha nagyon büdös valaki,garantáltan beteg a rossz táplálkozástól.

Majd a halálos ágyán beismeri.

2020. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Én este zuhanyzok. Reggelre nincs szagom, dezodorozom magam és nincs szagom.


Pedig kövér vagyok.


És csajok szólnának ha büdös lennék.

2020. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám hetenként fürdött, azt mondta, "a mi családunk nem büdös, én nem vagyok büdös". Senki se mert szólni neki, hogy de bizony büdi.
2020. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Aki lepontozt a #7 kommentemet az jöjjön és igyunk megy egy italt, akkor érezni fogja, hogy nem vagyok büdös, ha meg igen én állom az italt.
2020. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,nem vagyok elhízva,mégis erős testszagom van. Ha fürdés után nem használok dezodort,már 10 perc múlva érződik. Lábszagom is eléggé érezhető.Napi 2,3 x zuhanyzok.
2020. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!