Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van ezzel így vagy...

WindyAutumn kérdése:

Más is van ezzel így vagy csak én? Büdös vagyok vagy csak azt hiszem?

Figyelt kérdés
Nos mostanában egyre gyakrabban szorongok amiatt, hogy büdös lehetek. Főleg ott lent meg mindenhol. Buszon meg a villamoson is nézem a tekinteteket, látom hogy ha orrukat piszkálják vagy köhögnek esetleg ablakot nyitnak míg a közelben vagyok, at hiszem hogy miattam vannak ezek. Régen volt ilyennel bajom iskolába, pl leizadtam tesin vagy mi erre mindenki menekült de szó szerint, volt aki nem de a fél osztály kb rohant előlem. Ez lehet hogy nyomott hgyott bennem? Uj osztálytársakat megkérdeztem hogy büdi vagyok e de ők nemet mondtak akárhányzor kérdeztem. Tényleg beképzelem ezeket? Rettegek mar emberek kozelében lenni, azóta igaz a sulis dolog ota javult a helzet de kezd ujra elp jonni a felelem. Szerintetek? Amugy tisztalkodom mindig amikor tudok rendesen, nem szoktam izzadni manapsag sot fogorvosnal is voltam epp ma de meg mindig féle. :( bocsi ha hosszu..

2019. okt. 1. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ezt egy bőrgyógyásszal volna jó megbeszélni. Elképzelhető, hogy ez nálad egy egy rögződött fóbia, amit egyedül nem tudsz eldönteni, hogy valós-e, vagy csak képzelődés. Vagy egy hozzád nagyon közel álló személy tudná megmondani.
2019. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Régen amikor még általános suliba jártam anyám a konyhába teregetett és ott is főzött/sütött amikor kint voltak a ruhák plusz apám össze is cigizte. Sokszor megkaptam hogy "de büdös vagy" "halál szagod van" " én nem ülök mellé tanárnő mert büdös" "ne tedd a ruhádat az enyémre mert átveszi a szagot". Azóta iszonyat szorongásom volt elkezdtem a ruháimat külön mosni nem keverem senkiével a családból a megszáradt ruháimat külön-külön egy zárt fiókba teszem és 2-3 napnál tovább nem állhat a fiókban. Már attól rohamot kapok ha pl anyám megfogja a pólom. De hiába tisztálkodok és tiszták a ruháim is nem tudok megnyugodni voltam ezzel szakembereknél de egyik se tudott segíteni.

Bocsi hogy nem tudtam hasznos választ írni de legalább tudd hogy nem vagy ezzel egyedül. 19/L

2019. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igen lehet tényleg fóbiám lett. Amúgy az a régi osztály ngyon gonosz volt velem, kibeszéltek meg minden, de más osztályban nem volt semmi ilyesmi azota több osztályban is voltam de szerencsere semmi olyan nem volt ami miatt idegeskednem kellet volna. Foleg a szag miatt. Szoval tuti a fejemben van ez de jó tudni hogy nem cssk én vagyok ezzel.🙂
2019. okt. 2. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!