Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akar belemenni az...

Miért nem akar belemenni az egyetemi ismerősöm, hogy elmenjek hozzá a falujába találkozni vele egyet a házánál?

Figyelt kérdés
Olyan túl szoros kapcsolatba nem kerültem vele az egyetemen, viszont már az elejétől fogva kommunikálok vele, sokat írogatunk messengeren, kollégiumban megengedte hogy átmenjek hozzájuk a szobájukba. Egyetemen szívesen látott amikor odamentem hozzá beszélni kicsit vele. Úgy tűnt legalábbis. Abba viszont már nem akar belemenni, hogy elmenjek hozzá a falujába, és a házánál találkozzunk. És sose magyarázza el miért, annyit tud csak mondani, hogy nem nagyon van közös témánk, de ez csak egy kifogás szerintem, most attól még miért ne mehetnék el egy kicsit hamár ennyit írogatunk egymással. Meg 2 éve ismerjük egymást. Miért ódzkodhat valaki ettől ennyire?
2020. júl. 24. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz te ennyire odamenni valakinek a házához?
2020. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar bevonni a maganéletebe
2020. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van pasija.
2020. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve, neki nem kell elmagyaráznia miért nem akarja, hogy odamenj. Én sem akarnám, hogy a csoporttársaim idejöjjenek a lakásomra, vagy a közelébe, és biztos nem magyarázkodnék miatta senkinek. Nekem furcsa, hogy te ennyire ráakaszkodsz valakire.
2020. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak szerettem volna vele találkozni, beszélgetni egyet a nyár folyamán
2020. júl. 24. 10:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan szaktársam, akivel szoktam beszélgetni néha, de nem mondanám barátnak. Elég fura lenne, ha egy ilyen ötlettel állna elő? :D Önmagában az, hogy miért akarna eljönni oda, ahol lakok. xd
2020. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont a ház előtt?
2020. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem él olyan jó körülmények között, és nem akarja, hogy lásd. Vagy csak szimplán úgy érzi, hogy nem vagytok annyira jóban, hogy a házánál találkozzatok. Meg nem tudom kivel lakik, de ha a szüleivel, lehet, hogy valamilyen oknál fogva azt nem akarja, hogy találkozzatok egymással. De én se feltétlen örülnék, ha valaki ide akarna jönni a házamhoz, és közben nem vagyunk akkora barátok. Rengeteg oka lehet.


Amúgy máshol se akar találkozni?

2020. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bent is lehetne miattam az rajta múlna behívna-e, csak elmenni egyet hozzá
2020. júl. 24. 10:55
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyetemnél, kollégiumban szívesen benne van, csak ezt nem nagyon akarja hogy odamenjek. Máshova meg nem nagyon lenne hajlandó csak miattam eljönni szerintem a falujából
2020. júl. 24. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!