Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akar belemenni az...

Miért nem akar belemenni az egyetemi ismerősöm, hogy elmenjek hozzá a falujába találkozni vele egyet a házánál?

Figyelt kérdés
Olyan túl szoros kapcsolatba nem kerültem vele az egyetemen, viszont már az elejétől fogva kommunikálok vele, sokat írogatunk messengeren, kollégiumban megengedte hogy átmenjek hozzájuk a szobájukba. Egyetemen szívesen látott amikor odamentem hozzá beszélni kicsit vele. Úgy tűnt legalábbis. Abba viszont már nem akar belemenni, hogy elmenjek hozzá a falujába, és a házánál találkozzunk. És sose magyarázza el miért, annyit tud csak mondani, hogy nem nagyon van közös témánk, de ez csak egy kifogás szerintem, most attól még miért ne mehetnék el egy kicsit hamár ennyit írogatunk egymással. Meg 2 éve ismerjük egymást. Miért ódzkodhat valaki ettől ennyire?
2020. júl. 24. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szeretne veled találkozni, fogadd el. Te többet látsz bele ebbe a kapcsolatba, mint ő.

Én se örülnék, ha egy egyetemi szaktársam, akivel csak beszélgetni szoktam hirtelen ennyire el szeretne jönni hozzám.

2020. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy így rákattanva hogy odamenj hozzá? Miért nem jó semleges helyen találkozni? Ha a háza elé odamennél akkor már be is akarnál menni. Ezt nyilván ő is tudja.

Ez visszataszító tolakodás. Miért szaglászol utána?

2020. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem talàlkozni nem akar hanem azt, hogy a hàzànàl. Talàlkozzatok egy semleges helyen azt kész. Lehet nem akarja az orrodra kötni hol lakik vagy csalàdi problémài vannak (stb) amihez neked semmi közöd. Ha szeretné hogy odamenj akkor nyilvàn meghívna. Meg felőled bent is lehet...pont ezt nem akarja. Koli az teljesen màs ott nem làtsz a magànéletébe.
2020. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

- Nem vagytok annyira se közel mint hiszed

- Szégyellné az otthonát előtted

- Otthon téged szégyellne


valamelyik

2020. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg Te magadhoz őt.

Őszintén, nekem a faxom kivan attól, amikor valaki ismerős úgy akar talizni, hogy majd ő idejön hozzám/hozzánk. (De ő sosem hívna magukhoz). Jegyezd meg, ahova nem hívnak, oda nem mész.

2020. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!