Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakittunk; találkozni akart;...

Szakittunk; találkozni akart; majd amikor feldobtam ra er e; azt mondta nem jo. Azota nem beszéltünk; miert akar követni?

Figyelt kérdés
Azota nem beszéltünk; en letiltottam; hogy könnyebb legyen. Egy hete semmi kommunikáció nincs; aztan ket napja jott egy keres; hogy követni szeretne egy közösségi oldalon.Egyebkent a szakítás oka; majdnem megcsalt! Miert akat követni? Talan nem met jelentkezni megbánta? Vagy csak szimplán kivancsi? Ha nem erdeklem; es találkát is o dobta fel; majd meg sem volt jo? Akkor most miert nem kerdez? Ha kivancsi. Nem ertem; vagy ez egy taktika?

2018. jún. 1. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

A pontosvesszőt nem így kell használni :(

A "majdnem megcsalt" eléggé koholt indoknak tűnik a szakításra, talán csak te érzed úgy, hogy nem érdekled. Majdnem kanállal nem lehet levest enni.

Ha te utasítottad el őt, akkor neked kell visszafogadnod is, ha akarod. Várni valakire, hogy írjon, semmilyen szituációban sem előnyös. Írj te!

2018. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar. Csak kivancsi.
2018. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne gyertek már a közösségi oldalakkal:(....


Sokan követtek már be, vagy jelöltek be ismerősnek régi ismerősök vagy exek, mégsem történt ezután semmi, se egy szóváltás, se köszönés.


Nem tudom, hogy mi olyan nagy szenzáció van abban, hogy valaki bekövet, vagy bejelöl.. Ha ezenkívü semmit nem tett, akkor ne adj már ekkora jelentőséget a dolognak.

2018. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!