Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan ezen a szinten...

Komolyan ezen a szinten vannak a magyar férfiak a 21.században, hogy lehet nőt verni? Hogy indokolt lehet valakit, egy nőt agyonverni, bántalmazni?

Figyelt kérdés

Olvastam Orosz Bernadett esetét és a férfiak nagyonb részének a hozzászólásai elborzasztottak...teljesen természetes az áldozathibáztatáson túl a nők fizikális bántalmazása számukra. Indokolt lehet összeverni gyereket és nőket, ha valami olyat mond a feleség, ami nekik nem tetszik...ez egyszerűen döbbenet, hogy ezen a fogyatékos szinten van megragadva az itteni férfiak egy bizonyos része..és nem csak a legalja rétegből. Nagyon sok tanult férfinak alap a fizikális agresszió nőkkel, gyerekekkel szemben.


Tudnék mesélni az irodista/jogász végzettségű szomszédról...és arról az elfoljtott agresszióról, aminek a szemtanùja voltam a munkám során.


Nagyon indulatosak, lekezelőek még nyilvánosan is, hát még a négy fal között.


Emlékszem, épp hajtogattam egy részmunkaidős ruhaboltban és e kisfiú az anyját szòlította, erre a férfi megütötte a picit, mert sértette az nárcisztikus önérzetét, hogy a kicsi " félbeszakította " más emberek előtt és a többi és a többi.


Van kivétel, de ez tényleg döbbenet...ez valami népbetegség?


A nőkkel szembeni tiszteletlenség általánossá válását nem is mondtam. Nem mindenkire vonatkozik...de a többségre igaz nagy vonalakban. Nem értem az okát..



2020. júl. 24. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%

Utolso elég szomorú amit írsz... de ahogy mondtam nem kötelező ott maradni a nőnek! És igen az megint mas amikor mindketten dolgoznak én nem ezt mondtam... én azt mondtam ha megtehetik hogy csak egy dolgozzon azaz a férfi... nos akkor szerintem nagyon jogos... fordítva is persze ha pl a no megkeres fel milliót a férfi meg csak 180-200-at... de ez ritkább mint a fehér holló...!

(Mondom Mind ezt ugy hogy nálunk anya volt a főnök 😂😂😅 Mielőtt valaki Le himsovinisztázik)

Pont emiatt is tudom nem kötelező ilyen ember partner mellett maradni aki bánt fizikailag vagy szellemileg!

Qurvára nem kötelező!

És ahogy mondtam a szellemi bántalmazás sokszor rosszabb főleg a srácoknál... a nők jobban tudjak kezelni mivel őket többször eri mentális stressz helyzet mig nyilván a fiukat többször eri fizikai bántalmazás pl suliban a többi gyerek... ezen a fiúk 99,9%-a át esett...

És újból sajnos pont ilyen egyszerű!

Nyilván nem a gyereknek de nagyon sok olyan is van ahol még nincs gyerek! Tényleg nem rosszindulatbol de most ha én azt választom hogy bemegyek aZ egyik legrosszabb gettóba Akkor nyilván én is tehetek róla ha út közben valami történni fog velem... a saját döntéseink felett igenis van felelősségünk ez ellen nincs semmi fele enyhítő körülmény sem kifogás!

2020. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!