Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted az életedet?

Szereted az életedet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Most nagyon nem, de hiszem még valamennyire, hogy sikeresen el tudok majd innen költözni minél hamarabb, és helyreteszem az életem. Évek óta nagyon nehezek a mindennapok.
2020. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszadóval. Pont ugyanezt érzem, de hátha van még remény.
2020. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Utálom, a társadalom legalján vagyok a pocsék fizetésemmel, borzalmasan szegény vagyok havonta 160 ezer forintot kapok kézhez. Nincs jövő miért élek. Semmiért. Nincs értelme, szegény vagyok, sose tudok elköltözni majd. Évente +10% drágulnak ingatlanok. Nincs semmi, utálom
2020. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
igen:)
2020. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

So-so. Elég jó színvonalon élek (még a családommal). Nem kell albérletet, vagy törlesztőt fizetnem, ezért a fizetésemet magamra tudom költeni (félreértés ne essék, a legnagyobb részét félreteszem), így például többször el tudok utazni külföldre egy évben. Ha szeretnék új ruhadarabot venni, vagy beülni egy közepesen drága helyre enni, inni egy barátommal akkor azt megtehetem lelkiismeret-furdalás nélkül.

A munkahelyemen annyit keresek, hogy ezt a színvonalat fenn tudom tartani, de például lakást már nem nagyon tudnék venni, illetve ha albérletet kéne fizetnem, akkor se nagyon tudnék félretenni. Túlzottan sok stressz munka közben nem ér, hónapok óta home officeban dolgozunk. Nyilván lassan szeretnék új helyre menni, mivel szeretnék azért többet keresni.

Nem mondanám, hogy túl sok barátom van, de akik vannak, azokkal elég erős a kapcsolatom.

Ami viszont több mint lehangoló, az a szerelmi életem, ahol egyszerűen semmi sem akar sikerülni.

2020. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen.


Szar gyerekkorom volt, a külsőm miatt csúfoltak, a belsőm senkit nem érdekelt, zárkózott, csendes, gyenge voltam. Mellette alkoholista, munkanélküli apám volt, anyám egyedül tartott el 4-ünket minimálbérből.


Manapság is vannak megborulásaim, hogy 30 évesen se lakásom, se párom, se semmim nincsen. De ezeken hamar túllendülök.


Szerencsére a munkámat szeretem, rosszabb napokon is elvagyok benne, 500+ ezres fizetésem van (sajnos nagy része nem bejelentett), céges autó magán célra, egyéb juttatások, fusi munkák. Önállóan bérelek albérletet, van megtakarításom, lassan lesz saját lakásom is.


Ezek mellett megtaláltam a hobbijaimat (túrázás, utazás), amik kikapcsolnak és sok embert megismertem ezeken keresztül akik hasonlóan pozitív beállítottságúak.


Összességében boldog vagyok.

2020. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
nem
2020. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20 évesen dolgozom azon, hogy túljussak a rettenetesen traumatikus gyerekkoromon. Nem volt se Anyám se Apám, még úgy sem, hogy volt...

Az önképem romokban, innen már tényleg csak fentebb van, nagyon nehéz.

Az is nehéz, hogy elfogadjam a segítséget, mert hozzászoktam, hogy egyes egyedül vagyok. Szörnyű tanulási folyamat vár rám, most, 20 évesen kell "megszületnem".

2020. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, de ez van.
2020. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Én annak örülök amim van.Nem sok, de semminél jobb.


Neken 2 dolog legyen meg, a többire teszek nagyot.


1.Egészségem legyen, meg a családnak.


2.Legyek mindig ilyen szabad, ne kerüljek börtönbe soha.


Ennyi!

2020. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!