Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket nem szeretem az állatokat meg imádom?

Figyelt kérdés

Utalom az embereket kiskoromtol nem érzem jól magam emberek között. És tényleg annyira utalom hogy nem érdekel ha valaki beteg hogy rossz kedve van. De ha pl a cicát látom hogy valami baja van akkor segítek neki lehet az kóbor cica is. Embernek pl tuti nem segítenek.

20L



2020. júl. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Pedig az ember a legnagyobb és leginkább állat a földön...
2020. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En embernek is segitek, nem az en dolgom itelkezni felette. Pl emiatt reagalok a kerdesedre is.

Utalkozni nem tul jo otlet, mert az erintettnek fogalma nincs rola, h utalod, viszont az utalat, mint negativ erzes, a tied, teged mergez.

En pl kozombos vagyok, de segitek, ne rajtam muljon senki elete, boldogsaga.


Viszont jahh, az allatok nem tudnak tenni a sorsukert, sem a sorsuk ellen, szoval pacsies koszi, hogy szereted oket. :)

2020. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Azzal semmi gond, ha imádod a macskákat: én speciel 42 éves pasasként is képes vagyok egy felém kóválygó cicussal barátkozni, mint egy kisgyerek (már persze ha nem szalad el). Van, hogy 5-6 percen keresztül cirógatom, ha elég szép, még le is fotózom. Nem tudok betelni velük.

A gondok ott kezdődnek, ha ezzel a mizantróp személyiségedet próbálod ellensúlyozni. Nyilván te sem szeretnél 6 macskával élő bogaras öregasszonnyá válni. :)

2020. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Jajjmár 3-as :) Mindannyian bogaras oregasszonyok es oregemberek leszunk 80-90 korul. Akkor legalabb legyen ott sok macsek vagy kutya vagy valami..


Egyebkent nekem volt egy idoben 4 kutyam es egy mentés utan 14 macskam. Meg még épp szerelmes is voltam egy amugy bunko macsoba, szoval nem erte meg, de idoben es energiaban mukodott. ;)

2020. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, én is pont így vagyok :)
2020. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobbnak látod a világot az állatokkal.
2020. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert egy gyenge, önzőember vagy,aki az állatokhoz menekül.A könnyebbik utat választottad.

Nézz szembe a félelmeddel, hogy mi okozza ezt az embergyűlöletet.

Később ez még rosszabb lesz.

Ha

2020. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!