Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted az életedet?

Szereted az életedet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.


Eleve utálok dolgozni, a kötöttségek, korán kelés, rendszseresség, egyféle tevékenység és emberek között lét miatt. Hiába tanulok évek óta, nincs eredménye.

Pénz szempontjából alsó-középosztályba tenném magam.

Szingli vagyok és az autista spektrumzavar nem könnyíti meg az életemet.

A családból csak Apummal vagyunk jóban, meg a párjával, akivel ismét összejött.

Az egészségi állapotom nem túl jó. Gyengék az izmaim, nincs állóképességem, refluxos vagyok és néhány egyéb.

Rossz a logikai készségem és nehezen tanulok.



Amim van:


Örököltem lakást. Enélkül kb halott lennék. Így is nehezen tudok néha fontos dolgokat is megvenni, extrákat meg kb. soha.


Hatalmas és egyre nagyobb kitartást, és sokszor egészségtelenül sok szorgalom, amit sikerül egyre jobb célokra használnom. Értsd: azért küzdök, ami a szívemnek fontos és kevésbé a megfelelési kényszerem miatt.



Viszont eredmény az életem egyik területén sincs.



27N

2020. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem
2020. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem. A házasságomnak vége, de nem tudtunk elválni. Mást szeretek, de ő is házas, reménytelen. Az én koromban már nem fogok olyan párt találni, aki vonzó lenne számomra. A gyerekemmel nem tudok felhőtlenül játszani és szemrehányó velem szemben. Szegényke nem érti, hogy mennyire félek a jövőtől és őt is mennyire féltem. A munkahelyem borzalmas, a főnököm egy iszonyatos ember és a kollégáim neki nyalnak, senki nem állt mellém, amikor szükségem lett volna támogatásra, miközben ha velük tette volna azt, amit velem művelt, akkor már idegösszeomlást kaptak volna. Van még más probléma is, de nem írom le, nem akarom, hogy felismerjenek. Régebben se volt mindig könnyű az életem, sőt...de legalább azt tudtam, hogy ki vagyok és mi a szerepem ebben az egész bohózatban. Most nem találom saját magamat: nem vagyok otthon a feleség szerepben, nem találom magam anyaként, voltam majdnem szerető, de abban a felállásban sem tudtam megtalálni a helyemet, nem érzem jól magam a munkahelyen sem. Hát, nem tudom meddig lehet így élni.
2020. júl. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még nagyon nagyon hosszú és küzdelemes út áll előttem, de egyelőre laza időszakban vagyok, szóval igen jelenleg élvezem, nagyon szeretem, és próbálok agyilag, testileg és lelkileg is felkészülni arra, ami majd ezután jön, de végig kell mennem ezen az úton is, ha el akarom érni az álmaimat!
2020. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

igen :)

Van munkám, egyedül élek, az álomhobbimat üzöm. Azt csinálok amit akarok akkor amikor akarom. Pár év múlva lehet saját lakásom is lesz. Az egyedüli amivel nem vagyok elégedett, hogy nincsenek barátaim és a családomon kivül senkit sem érdeklek.

2020. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!