Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jó ebben a nőknek, hogy...

Mi jó ebben a nőknek, hogy nyakra főre jelentik fel a pasikat (pl a focistákat) szexuális zaklatás vádjával? Belegondolok, hogy a legtöbb focistának kismillió nőcske jut minden ujjára, nem valószínű, h zaklatásra fanyarodik.

Figyelt kérdés
Vagy a pénz reményében? ÉS az a szörnyű, hogy a rendőrök minden ilyenre azonal ugranak és ki kell vizsgálni, ha egy nő beböfögi, hogy na, ez zaklatott. Akkor is ha 10 ből 9 szer semmi köze nincs ahhoz, csak egy szimpla pénzlehúzás, vagy bosszú állhat mögötte, amiben a nők azért valljuk be, hogy jeleskednek manapság.
2020. júl. 24. 20:09
 1/8 anonim válasza:
28%
Mert következmény nélkül megtehetik, így csak nyerni tudnak vele. Azzal az érvel nem vonják felelősségre a hamis vádat, hogy nehogy emiatt ne tegyenek feljelentést a valódi áldozatok és ezzel élnek vissza a nők maximálisan. Amerikában gyakorlatilag minden konfliktushelyzetet így "oldnak" meg a nők.
2020. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos igaz :(
2020. júl. 24. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Akkor jól jött a pénz ezért dugtak velük. Most elfogyott a pénz úgyhogy lehúznak még egy bőrt arról a dugásról.
2020. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mindezt szabadon tehetik következmények nélkül, hogy 5 éve megerőszakolt ez a valaki, de persze annyi idp után semmi nyom nem marad. Mégis meghurcolják a pasit (vaészeg semmi köze, meg simára is mossa magát a legtöbb, de a procedúra, ami ezzel jár az senkinek sem tesz jót imidzsileg és lelkileg sem), mert a nő szava szent. Ez a durva.
2020. júl. 24. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Hidegen hagy. Van a világon ezer más fontosabb probléma is.
2020. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Sokan kihasznaljak hogy ez most ilyen felkapott lett. Masok pedig ugy erzik, hogy most vegre elmondhatjak, es hisznek nekik. Velem is volt ilyen, tobb alkalommal is, szerencsere pont nem tortent semmi (a fogdosason es utalgatasokon kivul), mert nem hagytam magam. Nem mondtam el senkinek, mert csak legyintettek volna ra, igy viszont elestem egy karrier lehetosegtol (persze burkoltan fogalmazva). Akkor voltam kb 20, a pasi meg kb 50. Ha ez ebben az evben lett volna, biztos szova tettem volna (mediaban dolgoztunk), vagy lehet mar nem is merte volna megtenni. Legalabb van jo oldala is, hogy ennyire raszalltak a temara.
2020. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy a manika miatt. Na meg a másik ellehetetlenítése miatt.
2020. júl. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mostanában a lányoknak nagyobb szája van mint a fiúknak anit én nem értek mert én inkább örülnék, hogy nincs ilyen rossz sorsom mint réggen a nőknek
2020. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!