Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok. Nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nálatok mit jelent a zaklatás? Pl, van olyan akire rá néz egy átlagos férfi, már szalad a rendőrségre. Ugyanazt a nőt ha egy jobbképű férfi megszorongatja, akkor az férfias. Hol a határ nekünk és nekik? F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
95%
Nálam az, ha megkérem, hogy hagyjon békén, de mégsem teszi.
2020. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
3%
Én is ezt tapasztalom, és ugyancsak értetlenül állok a dolog előtt... ☹️
2020. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
92%
Ez egyáltalán nincs így, csak te gondolod ezt.
2020. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
7%

Röviden:

-Jóképű, tehetős pasinak mindent

-Átlag pasinak semmit

True story :((

2020. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 Lazy Lover ***** válasza:
11%
Sok ilyen perszóna van nagyon bunkók a mai nőnemű lények heti szinten megkapom mi a f..t nézzel te nyomorék.....
2020. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
20%
#5 jó neked, én napi szinten 😂
2020. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
90%

Provokatív kérdés, tekintve, hogy ostobaság, amit írtál.

Nálam a zaklatás visszatérő bűncselekmény. Egyszer volt az, hogy rámarkoltak a fenekemre a buszon. Nem rohantam rendőrségre, fogtam magam és nyakon könyököltem.

A nézés önmagában nem probléma, de minden ennél több már jogosan zavarja az adott nőt.

Hagyd békén az embereket, és nem lesz problémád. Na, ez hogy hangzik?

2020. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
88%

Zaklatás ha írogat miután egyértelművé tettem hogy nem vagyok vevő. És ide sorolható a "na légyszi csak egy talit" -tól az anyázásig minden) ha követ ha a házam körül ólálkodik ha másokon keresztül próbál elérni ha ajándékokat küld. Gyakorlatilag bármilyen nem kívánt interakció azt követően hogy közöltem nem kérek belőle.

Én ezt nem bontanám jó pasi nem jó pasi problémára. Ez sokkal inkább kell pasi nem kell pasi probléma. Ha érdekel a srác (tudom ez csak a pénze meg a kinézete és/vagy farok mérete miatt lehetséges de tegyünk úgy mintha a való életben léteznénk nem az itteni fejekben) akkor úgyis örülök annak ha keres szinte mindegy milyen formában teszi ha meg nem akkor bárhogy vergődhet a válasz csak még biztosabb nem lesz.

2020. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondom,hogy "nem" vagy "hagyjon békén" és ő ezt nem érti meg. Lesz*rom,hogy pénzes e vagy sem,hogy hogyan néz ki. Ha átlépne egy határt,akkor viszont bánni fogja. Mert sajnos jogi úton mennénk akkor tovább.:)
2020. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
20%

Ha a nőnek tetszik a pasi, akkor nem zaklat, hanem mindent megtesz, hogy megszerezze, céltudatos, tudja mit akar, kitartó, álhatatos


Ha a nőnek nem tetszik a pasi, akkor zaklató, pióca, levakarhatatlan.

2020. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!